Inspirace z Pošumaví 


Dárky plné marmelády a džemu nejen pod stromeček, ale k jakékoliv slavnosti. S jedlým dárkem řemeslné výroby nikdy neminete vkus. Potěšíte oči, roztančíte chuťové pohárky a srdce zaplesá. Při každé příležitosti. Ať se jedná o maličkost jen tak pro radost, nebo velkolepý dar připravený k významnému jubileu. Poskládaný z produktů v souladu s chutí...

Zpětná vazba je pro nás NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ELEMENT, který udává směr a smysl naší tvorby. Děkujeme za možnost a důvěru v námi realizovanou svatební zakázku a referenci na ní. Každá je originální se vším všudy. Co do počtu skleniček, jejich velikostí, ovocným obsahem, vzhledem etikety, která zkrátka musí ladit s celým konceptem svatby až po příběh, ze...

Rovněž velikost skleničky - gramáž zavařeniny v ní obsažené - je druhým nejčastějším dotazem v přípravách svatební marmeládové kolekce. Jaký tvar by měla mít a kolik se do ní má vejít ovoce svařeného dle originální receptury do výsledného džemu/marmelády.

Oloupali jsme téměř deset kilo jablíček a rozpustili v nich pět tabulek čokolády, hořké, vláčné a té nejvyšší kvality. Naplnili šedesát skleniček a každou ručně popsali. Druhý den už svatební marmeládové výslužky putovaly z naší kuchyně na svatební hostinu.

Pozorností z lásky není nikdy dost, zejména pak takových, co voní svěžestí a jsou hebká jako maminčino pohlazení. Máme radost, že součástí takových drobných dárků jsou i naše marmeládové skleničky.