Inspirace z Pošumaví - příběhy marmeládových roků 2021, 2022


Z marmeládového deníku


Milí vzácní přátelé, obchodní partneři a zákazníci, dovolte nám popřát vám Šťastné a veselé Velikonoce, bohatou pomlázku a spoustu radosti v každičkém okamžiku všedních i svátečních dnů. Děkujeme za vaši neustálou přízeň a marmeládovou lásku, kterou k našim produktům sdílíte společně s námi.

Představujeme vám naše tři marmeládové novinky vyrobené z čerstvých růžových grapefruitů. Jemně nakyslé s lehkou hořkostí a troškou přidaného cukru. Loňský rok jste si zamilovali grep s mexickou vanilkou, který jsme opět navařili a doplnili jím náš citrusový sortiment. Ze světové marmeládové soutěže si přivezl stříbrnou medaili a v několika ...

Už třetím rokem jsme hrdými partnery celorepublikové soutěže Alej roku pořádané organizací Arnika. Společně sdílíme stejnou vizi a sledujeme podobné cíle. A také rádi fotografujeme. Vše se točí okolo zdravé přírody, ochrany životního prostředí a záchrany alejí napříč celou naší vlasti.

Vážení a milí přátelé, zákazníci a obchodní partneři, dovolujeme si vám oznámit omezení únorového provozu naší kreativní marmeládové kuchyně. Od 3. února do 13. února máme naplánovány zimní marmeládové prázdniny k načerpání nových sil, energie, elánu a inspirace do nadcházející sezóny.

Ladili jsme ho téměř celý měsíc a vypsali do něj vše podstatné, co vás o svatebních marmeládách zajímá. Manuál svatebních marmelád pro rok 2022 je připraven inspirovat snoubence, rodiče, prarodiče, přátelé... a všechny, kteří touží být součástí organizování svatby v letošním roce.

Zimní čas nám poskytuje ideální prostor pro kulinářské dobroty z citrusových plodů. Marmelády z nich připravené vynikají trochu jinou chutí i vůní, než na kterou jsme zvyklí z tradičního (nejen) českého ovoce. Pokud se použijí celé, dužina se šťávou včetně (chemicky neošetřené) kůry, pak výsledek je mírně nahořklý, s kyselostí jim vlastní, ač jsou...

První kousek v Novém roce 2022. Kyselý, lehce nahořklý citron, respektive pouze jeho čistá vyfiletovaná dužina, společně s lahodnou a sladkou hruškou tvoří dokonalý pár. Kombinace plodů z dalekých, skoro tropických, plantáží a ryze českého ovoce vás překvapí chutí i vůní. Krémová konzistence, lehce roztíratelná, s vysokým podílem ovocné složky,...

Poslední den v roce naše kreativní kuchyně voněla citronově. Připravili jsme pro vás Silvestrovkou edici štiplavé, lehounce nahořklé citronové marmelády doplněné o výtečný likér Lemoncello. Ochutnáte pravou citrusovou Itálii ve zbrusu novém výrobku, kterému jsme dali jednoduchý název: Citron & Lemoncello.

Vážení a milí zákazníci, přátelé a obchodní partneři,děkujeme za vaši přízeň, loajalitu, lásku a vášeň, kterou společně s námi sdílíte k našim produktům. Dovolte nám popřát vám šťastné a spokojené Vánoce, v novém roce pak pevné zdraví, spoustu úspěchů v osobním i pracovním životě a splnění všech vašich snů.

Dárků není nikdy dost, a o těch jedlých to platí dvojnásob. Doplnili jsme řadu balíčků, které se hodí nejen na Vánoce. Radost s nimi uděláte na jakékoliv výročí, potěšíte své blízké gratulací k narozeninám či k svátku anebo je darujte jen tak, od srdce a z lásky.