Inspirace z Pošumaví - příběhy marmeládového roku 2021


Z marmeládového deníku

Hledáte-li trochu jinou kombinaci marmelády, pak vyzkoušejte naší novinku. Marmeládu, do které jsme schovali pořádnou nálož španělských pomerančů, italských citronů a tymiánu z naší zimní zahrádky. Vše v čerstvé kvalitě, v živé ovocné chuti a s nízkým obsahem přidaného cukru. Delikatesa hodná královské hostiny. Lahodí oku i čichu. Svou...

Jen čistá dužina, čerstvá šťáva, troška cukru a citrusový pektin na zahuštění. Bez kůry! Poctivě ručně vyfiletované kousíčky dužiny z růžového grapefruitu a šťavnatého španělského pomeranče. 80 % ovoce a 20 % cukru. Příjemně navinulá chuť s decentními tóny grepové hořkosti. Marmeláda tak, jak má být. Plná živé ovocné chuti.


01.01.2021

Začátek letošního roku jsme pojali JINAK. Když se nemůžeme potkávat osobně na připravovaných akcích, které jsme přesunuli my i ostatní organizátoři na neurčito, nachystali jsme takový MINISERIÁL NEJčetnějších otázek a jejich odpovědí. Na to, co v loňském roce nejvíce zajímalo přátele, fanoušky, zákazníky nebo obchodní partnery.

Za celých uplynulých dvanáct měsíců jsem nastřádala celou stovku opakujících se dotazů. A tak postupně vzniká série těch TOP nejčastějších, týkajících se dění kolem nás a naší marmeládové manufaktury.