Oblíbené DÁRKOVÉ marmeládové maličkosti pro (ne)všední chvilky

09.02.2023

Nejoblíbenější drobnosti z naší marmeládové produkce, které nesmějí chybět v domácí nadílkové výbavě. Dárečky řemeslné výroby, sto procentně ručně vyrobené, od sběru plodů až po uložení do poličky našeho obchůdku.

Dárková balení jsou připravovaná na přání. Velikostí, obsahem, tvarem, složením, obalem i vázáním. V naší e-shopové nabídce naleznete varianty dárků plných marmelád, které vždy balíme dle aktuální sezónní nabídky našich výrobků a pokaždé jako originál.

Narozeninové, sváteční, svatební, výroční, firemní, Valentýnské, Velikonoční, Vánoční, Silvestrovské, přátelské, sponzorské, pro radost, z lásky...

Minimalistické vzhledem velkolepé chutí. I malá sklenička marmelády dokáže vyvolat velké pocity.  V sáčku z celofánu, organzy, tylu, krajky, papíru nebo tvrdé lepenky, oči i chuťové pohárky vždy zajásají. Ideální dárek do kabelky, kterým překvapíte kamarádku u šálku skvělé kávy.

Nejoblíbenější je dárkové balení po dvou kouscích produktů. V dárkové krabičce z kartonu nebo v bílém, slavnostně - svatebním provedení. Drobnost jako svatební dárek nebo pozornost ke jmeninám. S věnováním i osobním vzkazem na kartičce uvnitř anebo přímo na etiketě marmelády.

Váš TOP. Čtyři dvousetgramové skleničky marmelád/džemů v kartonové krabičce s průhledem. Skvělý tip na Vánoční dárek. Kombinace je na vás. Z limitovaných edicí, z aktuální sezónní nabídky nebo citrusových variací, co komu chutná a po čem touží jeho chuťové pohárky.

Gigantické balení po osmi kouscích. Ideální jako svatební dar nebo firemní prezent. Kombinace slaných a slaných produktů, které obohatí domácí spižírnu na hodně dlouho.

Pár drobností do celofánu. Ten schová i vysoké lahve se sirupy a BBQ-ládami. Spolu s produkty různých velikostí uložených na kartonovém tácu vytvoří prostor mnoha chutí, vůní a nápaditosti. Zabalíme na přání při osobním odběru.

Netradiční, netypické, zato originální a s nápadem. Marmeláda uložená ve skleněném hrnku s ručně dekorovaným víčkem. Chuť a vůně Šumavy se vším všudy.

Konkrétní nabídku dárkových balení najdete pod níže uvedeným odkazem. Doplňujeme a aktualizujeme dle obalů skladem. Děkujeme.

Inspiraci na svatební marmeládové dárečky a větší dary jsou k dispozici zde >>