Marmelády a džemy pro Váš svatební den

Zakázková výroba na přání

Svatební dar

Věnujte tak trochu jiný svatební dar. Netradiční, neobyčejný a originální. Kolekce připravená pouze pro novomanželé.

Druh ovoce, vůni koření a pikantnost destilátu vybíráte sami. Rovněž se rozhodujete o velikosti a tvaru nádoby, ve které má být finální produkt předán.

Stuhy a dekorace vyladíme k vaší nejvyšší spokojenosti do barev svatební výzdoby.

Svatební výslužka

Poděkujte svatebním hostů za účast na hostině. Maličkost, která potěší duši a vykouzlí šťastný úsměv ve tváři. 

Roztomilé malé balení s visačkou, na které jsou na upomínku napsána jména novomanželů. Z druhé strany je pak zvěčněn datum, kdy jste byli svědky oné šťastné události.

Svatební dekorace

Ochutnejte tradiční produkty v netradičních kombinacích chutí a vůní. Z obyčejného ovoce vykouzlíme neobyčejný sladký skvost vyladěný na míru vašim požadavkům a přáním.

V každé skleničce je to nejlepší čerstvé ovoce, pečlivě vybrané a ručně zpracované.

Řešíme každou zakázku individuálně. Každá SVATEBNÍ MARMELÁDOVÁ ZAKÁZKA je jedinečná, s originální recepturou a připravená pouze na Velký Den snoubenců.

POSELSTVÍ SVATEBNÍ MARMELÁDY

Vyjadřuje část životního příběhu nevěsty a ženicha, zahrnuje chutě a vůně připomínající jim magické okamžiky dětství, poznávání, dobu jejich seznámení či nezapomenutelné chvilky osobního štěstí.

Přípravou receptury se inspirujeme životem obou snoubenců. Oni dva dávají marmeládě SVŮJ VLASTNÍ PŘÍBĚH, my ji pak DUŠI.


Pro novou svatební sezónu 2022 již máme připravený MANUÁL SVATEBNÍCH MARMELÁD, kde je popsán krok za krokem k vysněné personalizované (nejen) svatební marmeládě.

Najdete v něm:

  • ovocnou inspiraci pro jednotlivé sezóny,
  • tipy, jak se dá svatební marmeláda elegantně a s noblesou využít jako DEKORACE na svatební tabuli či jak ji s radostí darovat jako formu PODĚKOVÁNÍ,
  • ukázkovou svatební marmeládovou zakázku,
  • aktuální ceník pro nastávající sezónu,
  • BONUSY ke svatební zakázce,
  • termíny dodání svatební kolekce
  • a příběhy snoubenců, z nichž vzešly originální receptury

Nejčastější dotazy týkající se svatebních marmelád jsou uvedeny pod odkazem níže. Stále je doplňujeme  a aktualizujeme.

Děkujeme za váš zájem o svatební marmelády. Do 15. října 2022 máme TERMÍNY pro individuální zakázky OBSAZENÉ.

Otevíráme brány pro svatební marmeládové zakázky na rok 2023. Těšíme se na vaše inspirativní příběhy, které proměníme ve vaši originální svatební marmeládu.


Marmeládové svatební skleničky

Pro snadnější orientaci a lepší přehlednost ve velikosti skleničky, neboť i ta je rozhodujícím faktorem (hned za výběrem šťavnatých ovocných plodů) pro konečný efekt svatební marmeládové výslužky. Představujeme nejčastěji používané typy skla zatříděné do kategorií od XXS až po XL.

Víčka pro šroubovací uzavírání skleniček mohou být dle dostupnosti v barvách zlaté, stříbrné, bronzové, bílé a červené. Klipové WECKovky jsou celoskleněné.

Podrobné informace ke každé svatební skleničce naleznete v Deníku svatební marmelády pod odkazem níže.


Marmeládové svatební dary

Trochu inspirace ze svatebních nadílek novomanželům pro ještě sladší první kroky společnou cestou životem. Na přání pro vás připravíme dar dle libosti velikosti, chutě a vůně ovoce, s osobním věnováním i originální etiketou.


Svatební marmelády

Trošku inspirace pro snoubence a všechny ve svatbách zainteresované. Na přání a dle libosti připravíme marmeládové svatební výslužky, marmeládové jmenovky pro zasedací pořádek u slavnostní tabule, děkovací marmeládové sety. Velikost, obsah i obal je čistě na vás.
Svatební koordinátorka v Plzeňském kraji

MARTINKA JIŘÍKOVÁ

PRAVÁ RUKA pro Váš svatební den. Flexibilní, spolehlivá, kreativní s hlavou plnou skvělých nápadů. Cílem její práce je vytvořit nezapomenutelné vzpomínky, které vykouzlí úsměv na rtech.


Největší svatební inspirace na jihu Čech 

Svatební veletrh otevírá své brány již 11. ledna 2020 od 10.00 hodin  v Českobudějovickém výstavišti v pavilonu T a my jsme jeho součástí.


Fotogalerie: svatební veletrh v Českých Budějovicích


Fotogalerie: veletrh svatební inspirace v Plzni


Překvapte své svatební hosty VÝJIMEČNOSTÍ. 

Připravte zasedací pořádek u svatební tabule se JMÉNY hostů umístěných na skleničce džemu nebo marmelády. 

Buďte originální a dopřejte jim dárek dvojí radosti. Zhostíte se noblesně role dokonalých hostitelů a ještě věnujete dárek, který si odnesou s sebou domů.


Svatební kolekce řešíme individuálně. 

vy s láskou a nadšením vybíráte druhy ovoce, koření, destiláty a sladidla
my s úctou a pokorou vylaďujeme finální produkty


Proč právě naše výrobky a služby?

Individuální konzultace

Probereme společně vaši představu o svatební výslužce v podobě marmeládových skleniček nebo marmeládových jmenovek při zasedacím pořádku.

Výběr ovoce

Pomůžeme vám vhodně zvolit výběr čerstvého ovoce v závislosti na sezóně a vyladit jej sladidly, kořením,atraktivním destilátem nebo plátkovým 24 karátovým zlatem.

Velikost skleniček

Poradíme vám s vhodnou značkou, velikostí a tvarem skleničky tak, aby ladil k vaší slavnostní tabuli nebo vyhovoval požadavkům na dárky.

Dekorace a design

Sladíme design balení barvou i odstínem. Každé skleničce dáme kabátek z čerstvých květin sladěných s dekorací slavnostní tabule.

Etikety a jmenovky

Předložíme vám návrh možných variant etiket tak, aby dokonale ladily stylem i barvou. Vyrobíme na přání individuální jmenovky pro zasedací pořádek ke svatební tabuli. .

Dodání a doprava 

Připravíme konečnou cenovou nabídku.

Dohodneme se na termínu dodání finální zakázky a způsobu šetrné přepravy až k vašim dveřím. 

Zakázka na klíč

Vyřešíme za vás kompletní servis marmeládových výslužek, dárkových sad či marmeládových jmenovek a ušetříme váš čas pro přípravu svého Velkého dne.

Kontaktujte nás

Zavolejte nám:

+ 420 732 543 540

Napište nám email:

svatebni-marmelada@seznam.cz

Navštivte nás osobně:

Děpoltice 1, 340 22 Nýrsko


Zanechte nám zprávu:

Inspirujte se v našem marmeládovém obchůdku: