Marmelády s duší a srdcem

Marmelády a džemy doručují

Zásilkovna

Česká pošta

Balíkovna


Marmeládové bestsellery

Gold Winner 2022 The World´s Original Marmalade Awards

Gold Winner 2019, Silver Winner 2022 The World´s Original Marmalade Awards

2. místo v kategorii PROFESIONÁL Flora džem 2020

Jedinečné, čerstvě vařené, se Šumavou spojené

Džemy a marmelády jsou připravovány vždy z čerstvého a sezónního ovoce. Pokud je některá kolekce vyprodána, další se navaří opět v době sklizně daného ovoce. Děkujeme pěkně za pochopení.

Vyprodané citrusové marmelády postupně dovařujeme.

Děkujeme za vaši stálou přízeň a věčnou lásku k našim výrobkům.

nebo věnujte dárkový poukaz


Kompletní nabídku prozkoumejte zde

Kategorie

Jak chutná Marmeláda s duší Pošumaví ve světě?

Když dorazil balíček s Jaruščinými poklady, nadšeně jsem se vrhla na vybalování. Moje nadšení rostlo každým okamžikem. Barevné skleničky, krásné letáčky, ze všeho čišela radost z té práce.

První jsme testovali jablíčko s oříškem, Jaruško klobouk dolů! To bylo něco, s manželem jsme si nechali jako dezert a nepřežila den otevření. Další jsem testovala hroznové víno s malinami, vynikající kompozice, lahodná chuť. Tyhle ty marmelády jsou dezert, na chleba by to byla škoda. Další nás teprve čekají, mlsně na ně koukám na poličku.

Martina Novotná

Podnikatelka, lektorka Litomyšl

Setkání, které se dotkne míst ukrytých hluboko v nás. 

Sdílím s vámi pár snímků pořízených nedávno s marmeládovou kouzelnicí a krásnou bytostí Jaruškou Frančíkovou.

Mimochodem, jestli chcete roztančit své chuťové pohárky, tak tyto marmeládky vřele doporučuji. Při jejich konzumaci poznáte, že jsou tvořené s ❤️. 


Marcela Svěchotová

Profesionální fotografka (a také moje osobní) Plzeň

Z vašich děkovných dopisů, slov a momentek...

Děkujeme vám všem, naši milí, za vaši zpětnou vazbu. Děkujeme, že nám píšete, sdílíte s námi chuťové zážitky a posíláte kousek svého marmeládového příběhu. Jste veleváženými tvářemi našich produktů.


Dobrý den milá Jaruško, Děkuji za dáreček marmelády. Vše je jako vždy, výborné!

Jitka


Milá paní Frančíková, děkuji velmi za zaslanou svatební marmeládu, nádherně zabalenou, děkuji za vzorek té samé marmelády, děkuji za nastrouhaná jablíčka zavařená. Mohu říct, že za svůj život 63 let.. jsem se s takovou důkladností a vstřícností setkala poprvé...a myslím, že i mým obdarovávaným...bude krásně, jak je nyní mně.

Přeji Vám ze srdce nadále velké zapálení pro věc, nepřipálení materialu a žádný syndrom vyhoření... Jste opravdu šikovní a poctiví, a to se v této divné době nad slunce cení. Přejí krásné svátky a hodně zdraví Marie Boltíková


Dnes od paní Patricie  s milým komentářem: "když je mi jedno, že za 10 minut přiberu jedno kilo" (višňová, citronová s muškátovým vínem, pomerančová s čokoládou a jablíčková).


Milá Jaruško,

marmelády od tebe jsou dokonalost sama. Vím, jak si dáváš záležet na výběru surovin a vytvoření receptury. Tvoje originální kombinace chutí jsou naprosto úchvatné. Je poznat, že každá marmeláda je uvařena s láskou . Obdivuji Tvoji precizní práci, která zahrnuje nejen vytvoření marmelády, ale též dokonale sladěnou skleničku s logem a třeba i mašličkou Přeji Ti hodně spokojených zákazníků, protože na vlastní chuťové pohárky jsem si ověřila, že Marmeláda s duší Pošumaví stojí za doporučení, je totiž nejlepš.

Pavla Kavinová, ambasadorka Klubu DONNA, vizážistka a lektorka


Dobrý večer všem z Pošumaví , dnes nám dorazil balíček se skleničkami , s tím nejsladším a nejchutnějším obsahem. Vše dorazilo skvěle zabalené a v pořádku. Jsme nadšení , jak jste nám vánoční dárky pro naše nejbližší zabalili a už se moc těšíme až je darujeme. Z celého balíčku čiší naprostá oddanost tomu co děláte a že to děláte opravdu s láskou ...každá vaše sklenička má něco z vás všech.Moc také děkujeme za ručně psané vánoční přání ,které také pohladilo na duši a srdíčku. Sleva potěšila ,ale není pro nás důležitá ...rádi ohodnotíme vaší poctivou práci.Jste úžasní a doufáme ,že budete pokračovat v tomto poslání.

Radka a František ze Soběchleb


Pomerančová marmeláda od Jarušky Frančíkové je neskutečně výborná. 

Petr Slíva, moderátor rádia Blaník


Dobrý den paní Frančíková,
jménem paní ředitelky a celého Domova Vám chceme ještě jednou poděkovat za marmeládky, které jste nám dovezla, setkaly se s velkým úspěchem, děkujeme :)
Budeme vděčni, až si na nás zase vzpomenete. Děkujeme. 

Tereza z Domov - plzeňská hospicová péče, z.ú.


Dobrý den paní Jarko, děkujeme za krásný balíček, byla jsem úplně nadšená a udělal mi velkou radost, když ho manžel přivezl. A hlavně je výbornej. Je radost nakupovat od lidí, co dělají svoji práci s nadšením a láskou. Zároveň děkuji i za vánoční dáreček - jablíčko. Ať se Vám daří a i Vaší rodině a hodně úspěchů v podnikání i osobním životě.

Radka


Moje milá, právě jsem dopila odpolední kávu s chlebíkem s málsem a Tvou úžasnou POMERANČOVOU marmeládou. Je prostě EXCELENTNÍ! Opakovaná pochvala.

Jitka Valachovičová


Milá Jaruško,

nemohu jinak... každá sklenička je jedinečná a chutná jako...nebe v hubě!

Jana Skalová Plzeň


Dobrý den drahá Jaruško, 

velmi děkujeme za perfektní roušky a marmelády. Jsou boží. Vy jste ta nej nej nejlepší. Určitě se opět brzy ozvu. Posílám pozdravy z Černík a přeji hodně zdraví, štěstí a lásky.

Eva Chocholoušová


Nejdražší přítelkyně,
Tvůj mail je jako vždy tak silný a srdečný, moc Ti děkuji za Tvoje milá slova a inspiraci, kterou mi dáváš :-) Při čtení Tvých dopisů cítím vždy takovou noblesu, jemnost a při tom velkou ženskou sílu.
ZE SRDCE TI GRATULUJI K TVÉMU MARMELÁDOVÉMU ÚSPĚCHU!!! To je FANTASTICKÉ!!!

Tvá cyklická přítelkyně Romča


Tvoje marmeládky se nehltají! Ty se vychutnávají při dlouhých zimních večerech u rozpáleného krbu, pěkně lžička za lžičkou, jako skutečná delikatesa.

Líba


Moje milá, vzácná Jaruško! 

Jste úžasná, jak rychle objednávky zpracováváte-a přitom je vidět jak moc máte s balením práce, kolik je v tom času, lásky a energie!! Balíček od Vás,to je jako pohlazení od maminky☺❤O tom,že v každé skleničce mě čeká skvost,vůbec nepochybuji a jsem moc ráda, že na mě Váš příspěvek na fb "vykoukl". Takto se budu těšit z Vašich pochoutek už na blížící se dovolené u moře.  Každý den je neopakovatelný a proto je potřeba ho užít-třeba i tím, že si ráno namažu kvalitní chleba, kvalitním máslem a Vaší dobrůtkou, pošlu Vám po sluníčku pozdravení a s vděčností poděkuji za hojnost i za to,že na světě jsou tak báječní lidé, jako jste Vy.

Vaše Hanička V.


Ahoj Jaruško,

z marmelád jsme nadšení:-) Jsou výborné všechny, které jsme zatím ochutnali, už jsme stihli zdlábnout tři. Dvě mám nachystané jako dárek pro kamarádku, tak ji určitě taky osladí život a zpříjemní den. Musím ocenit tvůj přístup a úctu k tvoření marmelád, je to z nich cítit při každém ochutnání. Recepty a mix chutí je opravdu originální.

Míša Jindráčková


Dobrý den paní Frančíková, balíček jsem si dnes vyzvednul. Již při jeho převzetí jsem si řekl, že Vám musím poslat poděkování, za je ho krásné zabalení. Doma jsem ho hned předal jako dárek manželce, která ho s nadšením uvítala. Ihned jsme jednu ze skleniček otevřeli a po ochutnání musíme říct, že už se těšíme na další :-) . Chuť je skvělá. Je fajn vidět, když někdo dělá práci s radostí a zároveň chce udělat radost i ostatním.

Jiří P. Klatovy


Vážená paní Frančíková
Děkuji Vám za vše: za odpověď, za slevu a hlavně za Vaše vynikající marmeládky. Přivezla jsem si z Excellentní ženy čtyři a jak se lidově říká: "zaprášilo se po nich" :-) Ač takto marmelády u nás běžně nejíme, došlo na labužnické " lžičkování" :-). Mazat si na chleba Vaše úžasně chutné a ničím nešizené marmelády je doslova barbarské. Celá naše rodina si na nich velice pochutnala. Lepši jsme nejedli! Klobouk dolů před Vaším UMĚNÍM!!! S úctou

Martina Grillová


Milá Jaru, Tvoje marmelády jsou úžasný!!!!! Dnes ráno celá parta degustovala a musím říct, že je to neskutečná dobrota!!!

Lenka Dobiášová z Koření od Antonína


Ty jsi vážně marmeládová čarodějka! Džem jahoda s růžovým pepřem je naprostá senzace! Gratuluji k dalšímu úspěchu. Své hobby dovádíš den za dnem k dokonalosti!

Petra Veselá


Skvělé, lahodné a poctivé výrobky. Kreativní kombinace a netradiční chutě. Považuji je za dezerty! 

Alena Nováková 


Milá Jaruško, 

jste úžasná vědomá žena s neuvěřitelně silnou ženskou energií. Všechny Vaše produkty jsou laskavé, jemné a chutnají přímo fantasticky. Děkuji za perfektní servis a pozornost, jakou všemu co děláte, dáváte. Srdečně blahopřeji k tak famóznímu úspěchu!

Vaše věrná zákaznice Iveta K.


Vážená paní Frančíková.

Chtěla bych Vám poděkovat za partnerství na 14. vzdělávací a zážitkové konferenci Excellentní žena® .
Velmi si ho vážíme, jste naší oporou a zároveň i my se snažíme prezentovat Vaši značku při každé příležitosti,
ne jen jednorázově na konferenci. Ještě jednou Vám děkuji, přeji vše dobré a věřím v naší další spolupráci.S přátelským pozdravem

Anna Šperlová (zakladatelka zážitkových konferencí Excellentní žena® )  


Můžu říct, že vaše marmelády jsou skutečné lahůdky. Ochutnali jsme zatím tři a opravdu jsem ještě takto dobré marmelády nejedla. Jablíčka s vanilkou mě oslovily velmi. :-). Ještě jednou za ně moc děkuji. :-)

Marcela Svěchotová, fotografka Plzeň


Včera mi dorazil krásný balíček od Jarušky, z celého ❤️ děkuji ❤️. Jaruška je úžasná Žena, která s velkou láskou a vášní vyrábí skvělé džemy a marmelády, které získaly i zahraniční ocenění.
Zatím jsem ochutnala Karamelové jablíčko s vlašským ořechem a Švestku s březovým cukrem...a byly božské :). Nejradši bych otevřela všechny a ze všech ochutnala, ale musím se pochválit, vydržela jsem.
Ještě na mě čeká oceněná Mandarinka s levandulí a Jahodová.

Michaela Holinská (Esence spokojeného života, www.michaelaholinska.cz)


Dobrý den paní Jaruško, zdravím celou rodinu a moc blahopřeji k medailím za Vaše marmelády. Moc Vám to přeji, protože jsou opravdu vynikající. Nikdy jsem lepší neochutnala. Třešňová a jablečná u nás vyhrály na plné čáře a i ostatní byly vynikající.  

Ivona Zlámalíková


Dobrý den paní Frančíková, děláte krásnou a užitečnou práci, proto její produkty jsou excellentní.

Anna Šperlová, jednatelka společnosti Excellent Plzeň (Excellentní žena®)


Z blogu dýchá radost a štěstí, to je vidět na první pohled. A džemy, ty jsou taaaaak dobré. Konečně jsem našla výrobce, který prodává s kvalitou i sám sebe. Děkuji.

Mirka Nováková


Tvé marmeládky a džemy jsou skutečně jedinečné!!! Moje srdcová záležitost je jablíčko s hruškovicí. Ještě jednou moc a moc děkuji i celá moje rodinka... Pohostila jsem je lívanci s Tvými úžasnými lahůdkami.

Romča J.


Vaše marmeláda byla úžasná, opravdu, doufám, že tu samou budete mít i v Plzni na Exellentní ženě®, abych si ji mohla koupit. 

Dagmar Šefcová, Studio Aloe Vera Karlovy Vary


Ahoj Jaruš, ta marmeláda je víc jak dobrá, je prostě senzační. Jak jsem si ji minule otevřela, tak jsem si každý den dávala 2 až 3 lžičky denně, aby mi dlouho vydržela a mohla si vychutnat tu báječnou chuť. Ta pomerančová kůra v ní... no super. Nic tak dobrého jsem ještě nejedla. Jsi strašně šikovná a vše to děláš s láskou, proto tak vše báječně chutná.

Libuše Stockingerová 


Z každého sousta Vašich marmelád je cítit plnost ovoce, energie přírody a láska k řemeslu. Meruňková s Tequilou je nejlepší džem, co jsem kdy ochutnal.

Mgr. Jaroslav Fecuš, Ekosfera s.r.o.


Výborný džem. Vyšperkovaný obal, co opravdu umí prodat. Je plný energie a lásky, se kterou byl vyroben.

Vendula Strnadová


Naprosto senzační třešňový džem a vynikající pomerančová marmeláda s likérem. Děkuji moc za sladké dobroty i zaslaný recept.

Ivona Zlámalíková (vášnivá cestovatelka a delegátka na zaoceánských lodích, www.ivonazlamalikova.cz) 


Když jsem ochutnala Veselý džem, měla jsem jasno! Tohle je přesně ten pravý dárek pro mou skvělou maminku. Sama ráda přetváří dary ze své zahrady v domácí džemy a tato vánoční sladká pochoutka jí udělá velikánskou radost. Krásně zabalený do vánočního obalu i s přáníčkem. Nádhera. Děkuji i za maminku.

Jana Hošková


Veselý džem? Je prostě okázalý! Jemná chuť šťavnatých jablek se dokonale propojila se silou pálenky a vznikla pochoutka vskutku nebeská. Mňamka ke každé příležitosti.

Alena Králová


Úplně jsem dojatá, kolik jsi mi toho poslala! A moc obdivuji, co vše dokážeš vyrobit a jak to krásně vypadá. Zatím jsem neochutnávala, ale určitě pak dám vědět. I když je mi jasné, že to jistojistě bude lahodné!
Je to můj první vánoční dáreček a z hloubi srdci Ti za něj děkuji. Moc si toho vážím :-) Posílám fotku, jak jsem si ty dobroty doma vystavila na krb...

Romana Jedličková


Jestli marmeláda chutnala? Že se ptáš! Mirka taky chutnala a chutnalo moc! Zbytek jsem si zabavil jen pro sebe. A ten jablíčky ztuženy pomerančový likér si vychutnal jen tak s krajícem chleba na mašině. To byl můj oběd a jsem spokojený a chutnalo to tak, že jsem se ten obraz chuti a vůně snažil začarovat do veršů.
Prostě a jednoduše. Zasáhla jsi mě balíčkem i vynikající marmoškou. Tak, jak se to jiné nikdy nepodařilo a ani nepodaří. Zásah byl přesný, ale zase jsem to z vesela přijal, každým soustem. Ta 40 cítka na etiketě se hodila k náladě na stroji! Jemně tam na pozadí, za těmi jablíčky, ten pomeranč je. Vzadu jako paměť na horké slunce. Fakt je výborná, ale jemná natolik, že když ji někdo schlamstne, nic nepozná. A kdo bude chtít poznat cestu ovoce, objeví. Šumavu zalitou divokou Afrikou.

Míla Chlan


Krásné ráno paní Jaruško, moc děkuji za včerejší balíček, moc jste mě potěšili, jako pokaždé. Přijela jsem až pozdě večer a čekalo mě takové milé překvapení. Mooc děkuji. Vaše Ivona Zlámalíková 


Výborný Veselý džem. Skleničku jablíček s pomerančovým likérem jsem snědl lžící na posezení.

Zdeněk Frančík


Moc děkuji za rychle vyřízenou objednávku. Džemy chutnají fantasticky a posílají pozdravy od dalekého moře. Vycestovaly spolu s námi do pronajaté vily na pobřeží Atlantiku. Bez nich si totiž neumíme rána a snídaně vůbec představit.

Jitka a Pavel Váchovi

TAKTO VYPADÁ TVOJE NADÍLKA U NÁS DOMA. MOC SE TĚŠÍM NA OCHUTNÁVKU A CO NEJSRDEČNĚJI DĚKUJI!
Tvá Romča