Kalendář akcí

Inspirace, předprodeje, kurzy, zajímavosti, soutěže, recepty a výzvy

Sledujte náš kalendář mimořádnách akcí

a žádná marmeládová přílěžitost vám neunikne

Vyhlašujeme další letošní marmeládovou soutěž. Tentokrát VELKOU LETNÍ, která potrvá celé prázdniny. Startujeme 1. července a losovací osudí uzavíráme 31. srpna 2024.

Svatba je jedním z nejdůležitějších dnů v životě každého páru. Je to den plný lásky, radosti a oslav, a každý krok je pečlivě promyšlený a plánovaný. Mezi důležité detaily patří i výběr svatebního občerstvení a dezertů, které přispívají k celkové atmosféře a vytvářejí pro hosty nezapomenutelný zážitek.

Pokud hledáte nový způsob, jak si užít společnost přátel a zároveň se naučit něco nového, přijměte pozvání na zážitkový networking spojený s vařením pomerančové marmelády. Tato aktivita kombinuje kreativitu, spolupráci a samozřejmě dobré jídlo!

Setkáme se opět v Plzni. A opět na zážitkově-vzdělávací akci Excellentní žena®. Celodenní dávka inspirace a zajímavostí na jednom místě. Měšťanská beseda se otevře krátce po osmé hodině a její honosné prostory vám dají možnost lahodně posnídat, vypít šálek skvělé kávy a seznámit se s celodenním programem.

Přeji si být v marmeládovém dění

a zanechávám svůj kontakt pro informace o dalších předprodejích, kurzech a novinkách

Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budeme zpracovávat pouze za účelem zasílání newslettrerů se zajímavým obsahem vztahujícím se k Marmeládě z Pošumaví a v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.