Přeji si DÁRKOVĚ ZABALIT, prosím... aneb marmelády a džemy ve snovém kabátku

05.11.2023

Dárky plné marmelády a džemu nejen pod stromeček, ale k jakékoliv slavnosti. S jedlým dárkem řemeslné výroby nikdy neminete vkus. Potěšíte oči, roztančíte chuťové pohárky a srdce zaplesá. Při každé příležitosti. Ať se jedná o maličkost jen tak pro radost, nebo velkolepý dar připravený k významnému jubileu. Poskládaný z produktů v souladu s chutí dobře známých a touhy vyzkoušet nové do obalu velikosti a tvaru dle sympatie.

Balíme často a nadšeně, proto máme stovky rozmanitých obalů skladem. Od jednoduchých papírových sáčků se zlatým klipem na jednu marmošku, přes kartonové krabičky nejrůznějších rozměrů až po gigantické podnosy pro desítky našich výrobků. Tiskneme věnování, etikety na přání a osobní příběhy na kartičky. Stuhy používáme z přírodních materiálů. Přikládáme rovnou dřevěnou lžičku pro nedočkavé jedlíky.

7 tipů, jak si nechat zabalit marmelády,

džemy, cibulády a další dobroty, které pohladí duši

1. Papírový sáček s průhledem

Snadný k přepravě, schováte jej v kabelce a vyndáte v pravou chvíli. Překvapte svou kamarádku nad šálkem dobré kávy, nebo kolegyni před ranní poradou. Udělejte radost jen tak, pro krásnější den. Balení obsahuje papírový sáček s klipem, dřevěnou lžičku a dvousetgramovou skleničku dle vašeho výběru.

2. Sáček z organzy

Průsvitný, v celé barevné škále. Bílá na svatební marmelády, pestrá třeba pro hostitelku na zahradní slavnost. Marmeládou a džemem v tomto svátečním obalu také potěšíte svou kadeřnici nebo masérku.


3. Celofánové sáčky

Hned na první pohled poznáte, jaký marmeládový skvost se uvnitř ukrývá, na jakou chuť se můžete těšit a na kolika gramech si pochutnáte. Rychlé, estetické a efektivní balení, co se nepomačká a snadno se vejde do tašky. Ke každé skleničce přidáváme rovnou dřevěnou lžičku. Nejen pro celkový dojem, ale pro okamžitou degustaci nedočkavých marmeládových nadšenců.

4. Dárkové krabičky s průhledem

Od jednoho džemu až po deset skleniček. V barvě čistě bílé vhodné pro svatební a jiné slavnostní příležitosti, v barvě pískové, která uspokojí každou oslavu, vlnité kartonové krabičky pro firemní dárky a s potiskem květin pro ryze dámské dýchánky.

5. Plechové dózy

Jsou skvělé, trvalé a upcyklovatelné. Lehce omyvatelné a se spoustou možností jejich dalšího využití. Po rozbalení dárku a vyjmutí marmelád dejte průchod své fantazii a uložte do nich třeba své oblíbené šperky. Mají víčko na uzavření, takže v nich i hravě uskladníte své domácí sušenky.

Dózy jsou čtvercové, kulaté a ve tvaru obdelníku. Všechny s tématickými motivy sladěné k danému ročnímu období.


6. Proutěné koše a dřevěné podnosy

Poctivá řemeslná práce dvou různých odvětví. Výrobky z ryze přírodních materiálů a v nich marmelády a džemy vonící sluncem a šumavským venkovem. Marmeládky a džemy jsou uložené na podestýlce z voňavé dřevité vlny a potažené průhledným celofánem.


7. Semišové dózy

Tak tyto máme nejraději. Jsou romantické, nápadité a vytvářejí obrovský prostor pro kreativní kompozice marmelád. Skleničky ukryté uvnitř, s květinovou výzdobou na víčkách. Perfektně se hodí na svatební dárky jubilejní oslavy.

Dárkové balení přehledně aneb obrázky řeknou více než dlouze řečená slova.

Objevte všechny naše sezónní, limitované i stálé produkty a nechte si je originálně zabalit.