Marmeládová pozornost pro výjimečné chvíle

09.05.2022

Pozorností z lásky není nikdy dost, zejména pak takových, co voní svěžestí a jsou hebká jako maminčino pohlazení. Máme radost, že součástí takových drobných dárků jsou i naše marmeládové skleničky.

Připravujeme pro vás dárkové krabičky k nejrůznějším příležitostem. Nejsilnější zastoupení však mají Svatební dary. Slaké tak nějak k lásce patří. Balení na přání jsou od jedné skleničky až po plný proutěný koš.

Výjimečné chvíle jsou rozmanité a každý za ně považuje jiný okamžik v jeho životě důležitý nebo rozhodující. Z našich zkušeností můžeme potvrdit, že je mezi vámi čím dál více těch, co chtějí darovat drobnost jen tak, pro radost, poděkovat marmeládovou skleničkou hostitelce za pozvání nebo potěšit kamarádku při odpoledním setkání u šálku kávy.

A tak s radostí a srdcem vám připravujeme marmeládové kolekce k jakékoliv příležitosti si jen vzpomenete. Vaše přání jsou pro nás inspirací a důvodem být chvilku součástí daného magického okamžiku, pro který je marmeládový dárek chystán.

Naši produktovou nabídku prozkoumejte kliknutím na odkaz níže. Je vždy sezónní a mění se podle dostupného ovoce na naší zahradě nebo na trhu. Objevíte 25+ oceněných výrobků v mezinárodních i lokálních soutěžích a řadu dalších novinek připravených podle našeho receptu anebo dle originální předlohy naší velké kuchařské ikony Magdalény Dobromily Rettigové.