Z deníku svatební marmelády #5: nechte promlouvat své vzpomínky skrze skleničku marmelády

14.09.2022

Jarko, chceme poděkovat našim svatebním hostům marmeládou inspirovanou naším společným zážitkem. Pomůžete nám?

Za prvních letošních osm měsíců jsem tuhle otázku v různých větných spojeních četla a slyšela mnohokrát. Moc a moc za ni děkuji. Děkuji za celý svůj tým, který tento marmeládový svět vytváří společně se mnou.

Odpovědi na ni daly příležitost vzniknout čtyřiceti pěti originálním svatebním kolekcím, jejichž receptury vychází z osobitého příběhu dvou zamilovaných lidiček, kteří ve svůj Velký den spojí své životy v jeden společný.

Ať se rozhodli pro klasiku v podobě jednodruhové marmelády/džemu nebo pro kombinaci rozmanitých druhů ovoce, které celá sezóna od jara do podzimu nabízela, vždycky jsme vyladili chutě přesně tak, aby se oběma vybavili již při prvním soustu vzpomínky na... cokoliv, co pro ně v jejich životech hrálo roli nejvýznamnější, klíčovou nebo přelomovou.

Vzpomínky  přenesené do každé skleničky marmelády dané svatební kolekce ukazují ostatním obdarovaným hostům, přátelům a rodině, jaké chutě a vůně ovoce, koření a jiných magických esencí v podobě bylinek, vybraného destilátu, čokolády..., provázejí jejich důležité životní momenty nebo milníky.

Jaké začátky měla SVATEBNÍ MARMELÁDOVÁ ZAKÁZKA pro Martinu a Vítka?

Jahodové, provoněné květy růží s kapkou šampaňského. Delikatesa vábící k degustaci, které nelze odolat. Čerstvé červnové jahody z naší zahrady, první růžové kvítky a pravé šumivé víno ze severovýchodní části Francie s výraznou ovocnou chutí a vůní s jemným nádechem marcipánu - to je výrazný základ originální receptury vytvořené na přání a inspirované příběhem obou snoubenců.

Svatební marmeláda inspirovaná vzpomínkami nevěsty Martiny a ženicha Vítka má kořeny v jedné malebné vísce na pobřeží Středozemního moře. Z odlehlé chaty s úchvatnou vyhlídkou na voňavé, rozkvetlé louky, z dáli k ní shlížící zalesněné kopce, jejichž vrcholky se ztrácí v azurově modrých oblacích, šumění moře doléhá na terasu v pravidelném vlnobití a ptačí zpěv je rajskou hudbou pro mysl i duši. To jsou první vzpomínky a první dojmy z první společné dovolené.

Ostrov, který sliboval dlouhé procházky po písčitých plážích i strmé výstupy do skalnatých hor, nekonečně dlouhé snídaně při úsvitu i vydatné večeře po celodenním tripu až do západu slunce, se stal symbolem jejich lásky. O rok později je přivítal tentýž okouzlující výhled a stejně silná magická atmosféra. Místo, které oba ujistilo, že patří k sobě NAVŽDY.

Během jednoho docela obyčejného oběda překvapil Vítek nic netušící Martinu... omamně vonící rudou růží, vychlazeným šumivým vínem, miskou sytě červených jahod a úhledně zabalenou krabičkou se zásnubním prstýnkem.

Martina i Vítek projevili přání přenést tento vzácný okamžik do skleničky marmelády, aby nejen jim, ale i svatebním hostům a blízkým přátelům představil chuť a vůni chvilky jejich zasnoubení. A tak vznikla Svatební marmeláda Jahodová s plátky okvětních lístků růže a kapkou šampaňského. Všechny tři komponenty k sobě výborně ladí, vzájemně se doplňují a vystihují kouzlo zamilovanosti, jistoty společné cesty a souznění obou duší.

Odkud můžeme čerpat prvotní informace o Svatebních marmeládách?

Počátkem roku jsme vytvořili MANUÁL SVATEBNÍCH MARMELÁD. Po vyplnění formuláře ukrytém pod tlačítkem níže jej zašleme do vaší emailové schránky ve formátu pdf. Jsou v něm uvedeny další svatební příběhy, ze kterých jsme čerpali inspiraci pro vytvoření originálních marmeládových receptur, tipy na sezónní ovoce, z něhož lze v daném období marmelády/džemy připravit, lákavé BONUSY ke každé realizované zakázce a také krok za krokem k vysněné personalizované svatební marmeládě určené jen a jen pro ten váš Velký den.

Také si můžete přečíst odpovědi na nejčastěji kladené otázky (tzv. FAQ) týkající se realizace Svatební marmeládové zakázky. Klikněte proto na odkaz zde >>

Můžete nám náš svatební příběh přidat přímo na etiketu?

Zcela určitě. Obsah i délku vašeho příběhu uzpůsobíme velikosti použité etikety. Popřípadě, je-li sklenička menší, jej připravíme ve zkrácené verzi a celý příběh vytiskneme na kartičky, které pak společně se Svatební marmeládou předáte svatebním hostům nebo je položíte na svatební tabuli. Etiketa i kartička jsou sladěné do posledního detailu s pojetím vaší svatby.

Zajímají vás ohlasy na Svatební marmeládové kolekce? Pak se začtěte přímo  zde >>

Pro inspiraci a k celé naší produktové nabídce se vydejte proklikem na tlačítko níže