Marmelády a džemy pro Váš business tvořený srdcem

Zakázková výroba na přání

Skleničky s Vaším logem

Buďte jiní a zajímaví. Překvapte své obchodní partnery, zaměstnance a zákazníky sladkou skleničkou s logem Vaší společnosti.

Připravíme pro Vás skleničky šité na míru Vašim přáním a požadavkům. 

Zviditelníte Vaši společnost drobností, kterou se snadněji zapíšete do podvědomí obdarovaných. 


Dárková balení

Potěšte své business partnery a předejte jim originální dárkové balení produktů té nejvyšší kvality.

Ať už v papírové krabičce nebo balené v organzových sáčcích, vždy s dárkem uspějete. 

Ukážete, jak máte dokonale propracovanou firemní kulturu a jak moc Vám na obchodním partnerství záleží.


Zaměstnanecké benefity

Ohromte své zaměstnance trochu jinou nadílkou. Darujte sladkou skleničku provoněnou vánocemi. 

Lahodné a hřejivé chutě koření, které jemně a lahodně doplňují čerstvé ovoce a společně vytváří skvost vskutku hodný královské přízně.

Drobnost, která zaměstnance zaručeně motivuje a přispívá k budování kvalitních vztahů na pracovišti.

AKTUÁLNĚ...


16.10.2020

Voláte, píšete, ptáte se... děkujeme za váš zájem o vánoční dárkové sety. Připravujeme pro ty, na které se letos zakázková výroba již nedostala, dárkové krabičky v několika provedeních. První a hooodně povedená sada čtyř luxusních weckovek o celkovém obsahu 640 gramů lahodných marmošek je připravená k odběru.

Cena je jednotná. Za všechny čtyři kousky včetně krabičky, mašle a věnování je 450,- Kč. Složení si můžete vybrat sami dle nabídky u samotného produktu anebo výběr ponechat intuitivně na nás. Ať tak či onak, zklamaní rozhodně nebudete.

Aktuálně balíme: citron s borůvkami a citronovou verbenou, borůvky, červený rybíz (pasírovaný), červený rybíz s Griotte (pasírovaný), červený rybíz s ostružinou (pasírovaný), "A la brusinky" - červený rybíz v Merlotu a vánočním kořením, karamelové jablíčko s vlašským ořechem, švestky s červeným pepřem, poslední kousky meruněk s levandulí, zahradní maliny, zahradní ostružiny (pasírované), černý rybíz (pasírovaný).

Postupně budeme přidávat... hrušky s medem, hrušky s hruškovicí... i v nových baleních.

Vaše logo, jako obvykle, kdekoliv si budete přát.

Vybírejte pod tímto tlačítkem!


5.10.2020

Letošním nejžádanějším produktem pro firemní vánoční kolekce se staly jednoznačně švestky s červeným pepřem. Na přání mnoha zákazníků jsme vytvořili edice, co se skvěle hodí k masovým pokrmům a zrajícím sýrům.

Cena pro firemní zakázky od 55,- Kč


Vážení a milí zákazníci,

děkujeme za velký zájem o vánoční firemní kolekce. Je nám ctí připravit pro vás i vaše obchodní partnery, zaměstnance a přátele sladké skleničky vařené na míru dle vašich přání, ať již chuťových nebo těch objemových.

S lítostí oznamujeme, že pro letošní rok 2020 již NOVÉ zakázky NEPŘIJÍMÁME.

Náš marmeládový diář je zaplněn do posledního místečka až do druhé třetiny prosince.

Vybírat však můžete ze stálé nabídky produktů, které vám s radostí a láskou do vánoční atmosféry nachystáme.

Děkujeme pěkně za pochopení.

1.10.2020


Ačkoliv letošní rok zřejmě o bujaré oslavy Velikonočních svátků přijdeme, potěšit své blízké a udělat jim radost sladkou nadílkou lze i  domácím prostředí. Připravujeme pro vás Pomlázku marmeládovou, v mini stogramových skleničkách a luxusním dárkovém balení. Expedujeme bezkontaktně po dohodě anebo Českou poštou.

První zakázky jsou již na cestě... vybírat můžete z marmelády pomerančové, citronové, karamelového jablíčka, švestek se slivovicí anebo z letošní stříbrné novinky - mandarinky s hořkou čokoládou.


Buďte originální a potěšte své kolegyně, zaměstnankyně nebo obchodní partnerky k jejich Významnému dni MDŽ. Jedinečná kolekce vytvořená pro tuto slavnostní příležitost je čerstvě navařena, zabalena a připravena dělat radost každé ŽENĚ. A jaký poklad se uvnitř skleničky ukrývá? Pomeranč s růžovým portským!

Luxusně zabalená v organzovém sáčku, s originálním přáním připevněným mašlí a vlastním logem společnosti.Business kolekce řešíme individuálně

vy dle svého přání vybíráte druhy ovoce, koření, destiláty a sladidla

my plníme Vaše očekávání a  vylaďujeme finální produkty