Pomeranče & Becherovka Lemond

17.02.2021

Marmeláda pomerančová s Becherovkou Lemond

Tento skvost mezi českými likéry jsme si moc oblíbili a zapojili ho ještě více do našich marmeládových výrobků. Zjistili jsme, že jeho bylinková chuť dokonale ladí k pomerančům. Vhodně je doplňuje, osvěžuje a podporuje jejich nahořklou chuť. Marmeláda se skvěle hodí ke zrajícím sýrům nebo jako krusta na pečenou šunku. Mlsat ji můžete i jen tak, na lžičku.

Marmeláda pomerančová s Becherovkou Lemond

Živá chuť, osvěžující ovocně-bylinná vůně, spousta celých pomerančů a velký panák Becherovky Lemond. Sklenička po okraj naplněná citrusy zalitými exkluzivním kořeněným likérem tajné receptury.

Pokud jste Becherovku Lemond ochutnali, víte jistě, že se jedná o sladký likér plný ovocných chutí a vůní, které jsou doplněny bylinnými tóny. V naší pomerančové marmeládě si našel své prvenství a do dalších domácností se začíná šířit lavinovým tempem.

Skvělý tip na Valentýnský dárek (nejen) pro muže. Nechte si marmeládu zabalit do dárkové krabičky!

Originální pomerančovo-becherovkové potěšení s nápadem

Pomeranče a Becherovka Lemond

Novinka, která vás dostane svou chutí i vůní do výšin takřka nebeských. 60 % pomerančů a 12 % Becherovky Lemond. Citrusy (bez chemického ošetření je samozřejmostí) pěkně celé, včetně ručně krájené kůry na tenké proužky, dužina a čerstvá pomerančová šťáva.

Jak se patří do poctivé marmelády. Doslazené cukrem s kapkou čerstvé citronové šťávy a špetkou citrusového pektinu. Přesně tak, aby měla správnou konzistenci a lehce se nabírala na lžičku.

Pomerančová marmeláda s becherovkovým nápadem

Marmelády plné ovocné živé chuti s kapkou vybraného destilátu vždycky překvapí. Nás i vás. Těší nás to mnohonásobně více, když si o ně píšete a zajímáte se o další. Pomerančová marmeláda s Becherovkou Lemond je naším "marmeládovým miminkem" a jsme rádi, že se s ním radujete společně s námi.

Přidejte se do naší marmeládové rodinky a ochutnejte společně s námi>>