Potkáme se aneb živé marmeládové akce v regionu a ve světě

Víkendové setkání plné zajímavých přednášek z oblasti alternativní medicíny, zdravého životního stylu a osobního rozvoje. 

Setkání tak trochu jiné, energeticky výživné a snad i v trochu jiných dimenzích světa. 

Těšit se můžete na tradiční ochutnávky našich sladkých skleniček, dárková Ježíškovská balení a velkou vánoční soutěž.

Již popatnácté na zážitkové a vzdělávací konferenci Excellentní žena® v plzeňské Měšťanské besedě 9.11.2019 od 9.15 do 17.00 hodin.

Těšit se můžete na ochutnávku sezónních oceněných produktů a odnést si z konference kromě magických zážitků i marmeládové bedýnky ve vánočním balení. V bohaté tombole na vás čeká dárkový poukaz spolu s regionálními výrobky naší marmeládové dílny.

30. srpna od 11.00 hodin v areálu Plzeňského Prazdroje začíná festival Regionálních potravin Plzeňského kraje.

Letní prázdniny pomalu končí a pozvolna předávají vládu školním povinnostem. Možná je ten správný čas k zastavení, zamyšlení a setkání se s lidmi, kteří se v našem krásném kraji věnuji poctivému řemeslu a obohacují náš trh tím nejlepším, co Plzeňsko nabízí. 

Inspiraci a moudrost najdeš v knihách

Klubové víkendové setkání v Praze. Marmeládové putování historickým jádrem města, plavba lodí po Vltavě a toulky večerní metropolí.

Zavítáme do Paláce knih Neoluxor na Václavském náměstí, kde se necháme inspirovat velikány literární scény a posedíme nad šálkem Cappuccina s hustou mléčnou pěnou.

Ubytování v hotelu Pivovar*** v Praze 9. Podrobnosti ve VIP Clubu!        OBSAZENO!

Festival ezoterických a duchovních směrů

Na velkolepém festivalu Miluj svůj život v Plzni v areálu Akademie hotelnictví a cestovního ruchu od 5.7. - 6.7. 2019 (pátek - sobota, prodejní stánek).

Přijměte pozvání k ochutnávkám nejnovějších a nejčerstvějších edic meruňkových, třešňových, jahodových a hruškových džemíků vyladěných voňavými bylinkami a známými světovými destiláty.


Na celodenní konferenci pro ženy nazvané Excellentní žena® dne 30. března 2019 od 9.15 hodin ve velkém sále Měšťanské besedy v Plzni.

Představíme vám citrusové marmelády oceněné na světové soutěži The World´s Original Marmalade Awards pořádané každoročně v Anglii, které ochutnáte a zakoupíte s jedinečnou slevou. V tombole na vás čeká poukaz v hodnotě 1.000,- Kč a další sladké dárky z naší manufaktury.

Jedinečné poznávání severní části ostrova spojené s návštěvou tradičních řeckých manufaktur - hrnčířské, marmeládové, medové a domácích farem na výrobu tradičního řeckého jogurtu. Týden relaxace u moře, v horách a rozmanité krétské přírodě. Ubytování v rodinném hotelu s programem all inclusive, kde se podávají regionálně upravené potraviny od místních producentů, farmářů a drobných výrobců. OBSAZENO (členové VIP klubu). Termín 7.6. - 19.6.2019