Potkáme se aneb živé marmeládové akce v regionu a ve světě

Snídaně se Ženou aneb setkání prominentních dam

Přijměte pozvání na trochu jinou snídani, kde kromě dobrého jídla a skvělé kávy, dostanete ještě pořádnou porci ženské inspirace.

Tři lektoři - tři témata z oblasti ženského sebevědomí a krásy, podnikání a světě marmeládového byznysu, vztazích mezi mužem a ženou kořeněných humorem.

Sejdeme se v Domažlicích v Café ENZOO v sobotu 26. září 2020 od 9.00 do 11.30 hodin. Cena za bohatou snídani, tři inspirativní přednášky a drobný dárek závěrem je 350,- Kč za osobu.

Kontakt na pořadatelku: Veronika Němcová, tel: +420 777 077 664


SVATEBNÍ VELETRH 

tentokrát v Českých Budějovicích!

Přijďte načerpat svatební inspiraci a zařídit svůj den D do posledního detailu. Vše na jednom místě během jednoho dne. A naše svatební edice opět budou u toho.

Nenechte si ujít největší svatební inspiraci na jihu Čech a připravte se do posledního detailu na společné ANO.
Můžete se těšit na bohatý doprovodný program, slosovatelné vstupenky o svatbu za 50 000 Kč, módní přehlídky, ochutnávky, sladké i slané dobroty, inspirace svatebních účesů, líčení, šperků, aranží...
Rady zkušených svatebních koordinátorů, kadeřníků, floristů... 

Brány do inspirace se otevírají již 11. ledna 2020!


ADVENT PÁRTY

Zveme vás na ADVENT PÁRTY! Přijďte strávit podvečer do optiky, kde na vás čeká pohodová předvánoční atmosféra, malé občerstvení, ochutnávky dobrot od regionálních výrobců a další bezva lidičky, co se chtějí v čase adventu alespoň na chvilku zastavit a neformálně pobavit. 

Advent má být klidná příprava na Vánoce, v dnešní době jde v tomto období spíš o nákupní šílenství a shánění dárků na poslední chvíli. 

Slovo advent pochází z latinského adventus = příchod a má jít o dobu rozjímání a klidných příprav na Vánoce. Pojďme tedy společně rozjímat a vánočně se naladit. Čeká vás krásná vánoční inspirace a pohoda!

Připravujeme nové vánoční kolekce, které bude možné na PÁRTY jak ochutnat, tak i zakoupit ve speciálním dárkovém balení.

VSTUP ZDARMA bez nutnosti rezervace. Přijďte na skok, všichni jste vítání! 


Veletrh svatební inspirace

Magický předvánoční čas strávený v inspirující atmosféře svateb! Srdečně vás zveme na tuto velkolepou akci, která bude probíhat 16. listopadu 2019 od 10.00 hodin v prostorách jednoho z nejpřátelštějších hotelů v Plzni. Výsostnou čest hostit nadílku svatebních nápadů má Courtyard by Marriott Plisen. 

Sobotní listopadový den bude patřit svatbám, nevěstám, ženichům a všem profesionálům, kteří ke svatbě patří. Chcete být IN? Chcete vědět, jak svojí svatbu pro rok 2020 naplánovat co nejlépe a s lidmi, kteří vám "sednou"? Rozhodně musíte přijít. Těšíme se na vás!


Víkendové setkání plné zajímavých přednášek z oblasti alternativní medicíny, zdravého životního stylu a osobního rozvoje. 

Setkání tak trochu jiné, energeticky výživné a snad i v trochu jiných dimenzích světa. 

Těšit se můžete na tradiční ochutnávky našich sladkých skleniček, dárková Ježíškovská balení a velkou vánoční soutěž.

Již popatnácté na zážitkové a vzdělávací konferenci Excellentní žena® v plzeňské Měšťanské besedě 9.11.2019 od 9.15 do 17.00 hodin.

Těšit se můžete na ochutnávku sezónních oceněných produktů a odnést si z konference kromě magických zážitků i marmeládové bedýnky ve vánočním balení. V bohaté tombole na vás čeká dárkový poukaz spolu s regionálními výrobky naší marmeládové dílny.

30. srpna od 11.00 hodin v areálu Plzeňského Prazdroje začíná festival Regionálních potravin Plzeňského kraje.

Letní prázdniny pomalu končí a pozvolna předávají vládu školním povinnostem. Možná je ten správný čas k zastavení, zamyšlení a setkání se s lidmi, kteří se v našem krásném kraji věnuji poctivému řemeslu a obohacují náš trh tím nejlepším, co Plzeňsko nabízí. 


Inspiraci a moudrost najdeš v knihách

Klubové víkendové setkání v Praze. Marmeládové putování historickým jádrem města, plavba lodí po Vltavě a toulky večerní metropolí.

Zavítáme do Paláce knih Neoluxor na Václavském náměstí, kde se necháme inspirovat velikány literární scény a posedíme nad šálkem Cappuccina s hustou mléčnou pěnou.

Ubytování v hotelu Pivovar*** v Praze 9. Podrobnosti ve VIP Clubu!        OBSAZENO!

Festival ezoterických a duchovních směrů

Na velkolepém festivalu Miluj svůj život v Plzni v areálu Akademie hotelnictví a cestovního ruchu od 5.7. - 6.7. 2019 (pátek - sobota, prodejní stánek).

Přijměte pozvání k ochutnávkám nejnovějších a nejčerstvějších edic meruňkových, třešňových, jahodových a hruškových džemíků vyladěných voňavými bylinkami a známými světovými destiláty.


Na celodenní konferenci pro ženy nazvané Excellentní žena® dne 30. března 2019 od 9.15 hodin ve velkém sále Měšťanské besedy v Plzni.

Představíme vám citrusové marmelády oceněné na světové soutěži The World´s Original Marmalade Awards pořádané každoročně v Anglii, které ochutnáte a zakoupíte s jedinečnou slevou. V tombole na vás čeká poukaz v hodnotě 1.000,- Kč a další sladké dárky z naší manufaktury.

Jedinečné poznávání severní části ostrova spojené s návštěvou tradičních řeckých manufaktur - hrnčířské, marmeládové, medové a domácích farem na výrobu tradičního řeckého jogurtu. Týden relaxace u moře, v horách a rozmanité krétské přírodě. Ubytování v rodinném hotelu s programem all inclusive, kde se podávají regionálně upravené potraviny od místních producentů, farmářů a drobných výrobců. OBSAZENO (členové VIP klubu). Termín 7.6. - 19.6.2019