Potkáme se aneb živé marmeládové akce v regionu a ve světěPříležitost ochutnat regionální potraviny, setkat se osobně s lokálními výrobci a zakoupit si jejich produkty. 

Součástí je předání ocenění výhercům soutěže Regionální potraviny Plzeňského kraje 2019. Festival se koná 30. srpna 2019 od 11.00 do 17.00 hodin. Již popatnácté na zážitkové a vzdělávací konferenci Excellentní žena® v plzeňské Měšťanské besedě 9.11.2019 od 9.15 do 17.00 hodin.

Těšit se můžete na ochutnávku sezónních oceněných produktů a odnést si z konference kromě magických zážitků i marmeládové bedýnky ve vánočním balení. V bohaté tombole na vás čeká dárkový poukaz spolu s regionálními výrobky naší marmeládové dílny.


Jedinečné poznávání severní části ostrova spojené s návštěvou tradičních řeckých manufaktur - hrnčířské, marmeládové, medové a domácích farem na výrobu tradičního řeckého jogurtu. Týden relaxace u moře, v horách a rozmanité krétské přírodě. Ubytování v rodinném hotelu s programem all inclusive, kde se podávají regionálně upravené potraviny od místních producentů, farmářů a drobných výrobců. OBSAZENO (členové klubu). Termín 7.6. - 19.6.2019Na ezoterickém festivalu Miluj svůj život v Plzni v areálu Akademie hotelnictví a cestovního ruchu od 5.7. - 6.7. 2019 (pátek - sobota, prodejní stánek).

Přijměte pozvání k ochutnávkám nejnovějších a nejčerstvějších edic meruňkových, třešňových, jahodových a hruškových džemíků vyladěných voňavými bylinkami a známými světovými destiláty.


Na celodenní konferenci pro ženy nazvané Excellentní žena® dne 30. března 2019 od 9.15 hodin ve velkém sále Měšťanské besedy v Plzni.

Představíme vám citrusové marmelády oceněné na světové soutěži The World´s Original Marmalade Awards pořádané každoročně v Anglii, které ochutnáte a zakoupíte s jedinečnou slevou. V tombole na vás čeká poukaz v hodnotě 1.000,- Kč a další sladké dárky z naší manufaktury.