Mandarinka s hořkou čokoládou - džem výběrový (EXTRA) méně sladký

Vyprodáno

Loňský rok byla nejžádanějším produktem marmeláda z citronů a belgické čokolády. Nečekaně a překvapivě. Když jsme ji poprvé uvařili, z bio obrovských citronů a přidali k nim pěkný kus pravé belgické čokolády, zmizela z regálu jako první ze zimních edic.  

Zaslali jsme skleničku do světové marmeládové soutěže, aby nám fajnšměkři gastronomické sféry pověděli víc. Ochutnali, ohodnotili a poslali bronzovou medaili. 

Letošní rok jsme vyzkoušeli mandarinky. V bio kvalitě, sladké, šťavnaté se silným aroma. K nim jsme přihodili tabulku tmavé čokolády, poctivé s 85 % kakaa. Hutná chutí, vláčná konzistencí. Děti ji milují. Dospělí ji chodí tajně mlsat do ledničky. Citrusy obohacené něčím tak hříšně dobrým, jako je čokoládová pochoutka, zase vedou.

Zákazníci prověřili, ochutnali a napsali... Nejvíce jim chutná na horkých palačinkách nebo vaflích, kde se vláčně a pozvolna roztéká. Z poctivého bílého jogurtu nebo vyšlehaného tvarohu dokáže vytvořit pokrm hodný nebeské dokonalosti.

Stříbrná medaile z The World ´s Marmalade Awards 2020

Složení: mandarinky v bio kvalitě, tmavá čokoláda s 85 % kakaa, cukr, želírující složka: citrusový pektin, čerstvá citronová šťáva.

A jak je to s přírodními sladidly? Opět kategorie méně sladká s podílem 52 g na 100 g hotového výrobku.

Dostupná je ve dvou velikostech a baleních.

Luxusní dárková sklenička WECK 220 g

Robustní sklenička myREX 200 g

Zvolte si variantu:

Cena od 150,00 Kč
Please select variants first