Mandarinka s hořkou čokoládou - džem výběrový (EXTRA) méně sladký

Loňský rok byla nejžádanějším produktem marmeláda z citronů a belgické čokolády. Nečekaně a překvapivě. Když jsme ji poprvé uvařili, z bio obrovských citronů a přidali k nim pěkný kus pravé belgické čokolády, zmizela z regálu jako první ze zimních edic.  

Zaslali jsme skleničku do světové marmeládové soutěže, aby nám fajnšměkři gastronomické sféry pověděli víc. Ochutnali, ohodnotili a poslali bronzovou medaili. 

Letošní rok jsme vyzkoušeli mandarinky. V bio kvalitě, sladké, šťavnaté se silným aroma. K nim jsme přihodili tabulku tmavé čokolády, poctivé s 75 % kakaa. A nová marmeláda byla na světě! Hutná  a sytá ovocnou chutí, vláčná a krémová konzistencí. Děti ji milují. Dospělí ji chodí tajně mlsat do ledničky. Citrusy obohacené něčím tak hříšně dobrým, jako je čokoládová pochoutka, zase vedou. Je vysoce návyková. Jedna lžička prostě nikdy nestačí.

Zákazníci prověřili, ochutnali a napsali... Nejvíce jim chutná na horkých palačinkách nebo vaflích, kde se vláčně a pozvolna roztéká. Z poctivého bílého jogurtu nebo vyšlehaného tvarohu dokáže vytvořit pokrm hodný nebeské dokonalosti.

Stříbrná medaile z The World ´s Marmalade Awards 2020

Složení: mandarinky včetně kůry (chemicky neošetřené!), tmavá čokoláda s 78 % kakaa, cukr, želírující složka: citrusový pektin, čerstvá citronová šťáva.

A jak je to s přírodními sladidly? Opět kategorie méně sladká s podílem 52 g na 100 g hotového výrobku.

Balení:

WECK 230 g

myREX 200 g

Zvolte si variantu:

Cena od 155,00 Kč
Please select variants first