Dárková krabička 5 ks marmelád

Vyprodáno

Dárkové krabičky s myREXkami jsou dočasně vyprodané. Děkujeme pěkně za pochopení. Vybírat můžete rovněž dárkový kufřík se čtyřmi WECKovkami.

Exkluzivní (nejen) vánoční kolekce těch nejprodávanějších skleniček marmelád a džemů v dárkovém balení. Darujte ovocnou vášeň, jen tak pro radost nebo jako překvapení pod vánoční stromeček.

Pět kousků v papírové krabičce, co odpočívají v dřevité slámě a rovnou s degustační lžičkou z přírodního materiálu, pro nedočkavé a natěšené požitkáře, aby mohli degustovat ihned po otevření. 

Co kus, to originál. Výjimečnost a jinakost jsou dvě vlastnosti, které jsou našim produktům vlastní. Můžete si být naprosto jistí, že žádné balení nemá svého dvojníka (pokud není o něj individuálně požádáno).

Připravené jsou dvě varianty. 

Jedna z oblíbených WECKovek, kde objevíte maliny, červený a černý rybíz v pasírované podobě nebo třeba karamelové jablíčko, mandarinka s hruškou a zázvorem a řadu jiných.

V té druhé jsou ukryty poklady zavařené v robustních myREXkách se zlatým víčkem. Tato varianta důvěřuje oblíbené hrušce s medem, ostružinám, černému rybízu nebo klasice pošumavských lesů - temně černým borůvkám.

Vše převázané pevnou stuhou z jutoviny nebo organzy. 

Zvolte si variantu:

Cena od 490,00 Kč
Please select variants first