Z deníku svatební marmelády #2 odlišní a originální v každém detailu 

01.05.2022

Svatební individuální zakázky ladíme do příběhů a to nás neskutečně baví. Dává nám to smysl a snoubencům zase punc originality. Na svět přicházejí skleničky plné harmonických zážitků s tím nejlepším ovocem, které trh nebo naše vzácná lokalita nabízí.

"Nehmotné" inspirující příběhy přetváříme do "hmotných" originálních receptur, z nichž vznikají marmelády a džemy na přání k dané příležitosti nebo vystihují výjimečný okamžik. Dáváme vzpomínkám rozměr ovocné, květinové a kořeněné chuti a vůně.

Co kolekce, to magický příběh a jedinečná receptura připravená exkluzivně pro onen Velký den. Svatební svět je zkrátka prostor s neomezenou fantazií a vášní, do které se i nám daří zasazovat semínka lásky v podobě marmeládových skleniček.

Přípravou receptury se inspirujeme životem obou snoubenců. Oni dva dávají marmeládě SVŮJ VLASTNÍ PŘÍBĚH, my ji pak DUŠI.

Když jsme s projektem SVATEBNÍCH MARMELÁD v roce 2019 začínali, vůbec nás nenapadlo, jak hluboký rozměr to v nás zanechá. Nejen v nás, když marmeládáme dávám život, ale i v těch, kteří si přejí mít svatbu originální do každičkého detailu.

Odžít si společně kousek vyprávění, být součástí povznášejících emocí, neopakovatelných zážitků a naplněného štěstí daného okamžiku, je pro nás neskutečným obohacením smyslů i duše.

Recept, ze kterého vzejde svatební marmeláda, je ryze náš vlastní. Vyladěný do posledního detailu a předchází mu vyslovené přání (většinou) snoubenců. Není to ovšem pravidlo. Do svatebního marmeládování se angažují i rodiče, prarodiče nebo přátelé, kteří chtějí těm dvěma šťastným předat něco jedinečného, co si nemohou nikde koupit.

Svatební marmeláda je originálem se vším všudy - velikostí, tvarem, objemem, obsahem, etiketou a příběhem, který celé kolekci dává punc výjimečnosti

Pro ucelený přehled a inspiraci vznikl Manuál svatebních marmelád, který si můžete bezplatně stáhnout na odkazu níže, kde se dozvíte, podle jaké předlohy marmeládová receptura vzniká, přečtete si příběhy snoubenců, kteří svou svatební marmeládu doma již mají, aktuální ceník, slevy na zakázky a co za hodnotné BONUSY od nás při předání zakázky obdržíte.

Nebo so zpořátku projděte nejčastější otázky  (FAQ) a přečtěte si naše odpovědi, které se přímo svatebních marmelád, výslužce a svatebních darů týkají.

Jak přicházejí na svět jednotlivé receptury inspirované příběhy si přečtete v Manuálu a anebo nahlédněte do některého ze článků postaveného na vzpomínkách snoubenců.

Skleničky s přidanou hodnotou, které snadno, rychle a zcela dle vaší fantazie upcyklujete. Jako třeba paní Miriam, která nám zaslala fotografii své prázdné vyjedené skleničky Svatební marmelády, z níž si vzpomínkově vytvořila šperkovnici. Každý den si tímto připomíná svůj Velký den a díky osobnímu příběhu vepsanému na etiketě tak i svůj osudový okamžik, kdy se s Oliverem seznámili.

Děkujeme, že můžeme i my sdílet vaše životní příběhy skrze svatební marmelády. Aktuálně máme do konce září 2022 rezervační formulář pro individuální zakázky zcela zaplněný. Děkujeme za zájem a těšíme se na vás osobně, telefonicky, emailem nebo na některé z živých akcí.