Vánoce 2021: objednávky, balení dárků a dodací lhůty

18.12.2021

Vážení a milí zákazníci, přátelé a obchodní partneři,

děkujeme za vaši přízeň, loajalitu, lásku a vášeň, kterou společně s námi sdílíte k našim produktům. Dovolte nám popřát vám šťastné a spokojené Vánoce, v novém roce pak pevné zdraví, spoustu úspěchů v osobním i pracovním životě a splnění všech vašich snů.

Dárkové marmeládové balíčky "last minute" vám zabalíme při osobní návštěvě ještě na Štědrý den v dopoledních hodinách.

Takže pokud jedete na Šumavu a budete zde trávit celé svátky, stavte se. Na přání vám připravíme jakkoliv velký Ježíškovský dárek z produktů, které dosud nejsou vyprodány. Dovařujeme však stále nové citrusové kolekce.

Čerstvě navařené jsou oba marmeládové bestsellery, ZLATÁ pomerančová marmeláda a ZLATÁ Espresso pomerančová s višněmi a rumem. Kromě těchto dvou nejoblíbenějších produktů je opět naskladněn i BRONZOVÝ citron s belgickou čokoládou.

Připravené máme i hotové dárkové krabičky se čtyřmi skleničkami myREX anebo WECK. Pokud si vyberete tyto, nemusíte čekat na zabalení, odnášíte si dárek okamžitě.

Pokud volíte odeslání zásilky Českou poštou, pak neotálejte příliš dlouho. Poslední den, kdy je možné garantovat doručení do Vánoc je úterý 21. prosince. Poté již jen se službou České pošty Express s příplatkem a garancí doručení do 24 hodin, kdy je balík přepravován ve zvláštním režimu.

Pro vyzvednutí objednaných skleniček v plzeňském obchodě Svět krásy a zdraví je posledním dnem pondělí 20. prosince v dopoledních hodinách.

Inspirujte se a nadělte svým blízkým pod stromeček jedlé dárky ze Šumavy. Těšíme se na vás opět v plné síle v roce 2022. Již nyní pro vás chystáme spoustu marmeládových/džemových novinek.

Pokud si nevíte rady s výběrem anebo jsou vaše oblíbené produkty již vyprodané, vyberte svým blízkým DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT. K dispozici jej máte okamžitě. Pošleme vám voucher nejrychlejší kurýrní poštou - přímo do vaší emailové schránky. V pohodlí domova si ho vytisknete, vložíte do obálky a šup s ním pod stromeček.

Platnost poukazu je vždy CELÝ kalendářní rok, tedy do 31. prosince 2022. Vyberete peněžní hodnotu, pošlete nám zprávou jméno obdarovaného, případně text s osobním věnováním, a během pár minut máte Vánoční dárek vyřešený.

Objednávky přijaté po 22. prosinci 2021 odesíláme Českou poštou v první pracovní den po svátcích, tedy 27. prosince 2021. Děkujeme za vaši trpělivost.