Únor 2022: marmeládové prázdniny, objednávky a Valentýnské dárky

19.01.2022

Vážení a milí přátelé, zákazníci a obchodní partneři, dovolujeme si vám oznámit omezení únorového provozu naší kreativní marmeládové kuchyně. Od 3. února do 13. února máme naplánovány zimní marmeládové prázdniny k načerpání nových sil, energie, elánu a inspirace do nadcházející sezóny.

Objednávky přijaté v těchto dnech začneme postupně vyřizovat od poloviny února. Dotazy týkající se svatební marmelády nám zanechejte v emailové schránce. Budeme je vyřizovat každým dnem. Pro inspiraci si nechte zaslat náš MANUÁL SVATEBNÍCH MARMELÁD anebo si přečtěte FAQ (nejčastěji kladené otázky týkající se zakázek na přání).

Dozvíte se do začátku nejdůležitější a nejpodstatnější informace k vaší vysněné marmeládě s vaším svatebním příběhem.


I letošní rok jsme pro vás připravili Valentýnské marmeládové krabičky, ze kterých budete mít radost. Balení obsahuje čtyři dvousetgramové skleničky uložené na dřevité slámě s přiloženou dřevěnou lžičkou. Vše v kartonové krabičce s potiskem růží.

Valentýnský dárek od nás: jednu skleničku v balení od nás získáváte ZDARMA

Seznamte se se skvělou Valentýnskou akcí: 3+1 DÁREK za cenu 379,- Kč

Balení převázané stuhou z přírodního materiálu obsahuje:

  • 1 x dárkovou krabičku z tvrdého kartonu s potiskem
  • 1 x dřevěnou lžičku

Místo vyprodaného džemu z černého rybízu a vanilky Tahitian přidáváme Extra džem Citron s belgickou čokoládou) 200 g

Posledním dnem osobního vyzvednutí nebo odeslání přepravcem je 3. únor 2022, pak už jen na poslední chvíli, den před svátkem anebo přímo v den Svatého Valentýna. Děkujeme za pochopení.

Valentýnská akce 3+1 platí od 20. ledna do 14. února 2022 anebo do vyprodání připravené kolekce.

Vyprodáno. Děkujeme za váš zájem.

Nezapomeňte, celý leden a únor rozdáváme SNÍDAŇOVOU MARMELÁDU ke každé objednávce, libovolně velké či jakýmkoliv způsobem učiněné. Již 1. ledna jsme připravili speciální edici marmelády Citron & hruška, abychom vás potěšili a dělali vám radost hned od prvních dnů roku 2022.