SOUTĚŽ: Podzim v Pošumaví rozdává dárky

11.09.2019

Na vědomí se dává, že Marmeláda s duší Pošumaví vyhlašuje soutěž o dárkový koš plný svých originálních džemů.

Pravidla?

Úplně jednoduchá. Každá objednávka, nákup nebo rezervace sladkých skleniček je AUTOMATICKY zařazena do slosování o dobroty z malebného Pošumaví v hodnotě 1.500,- Kč. 

Poslední den, který je platný pro soutěž, je také posledním dnem říjnovým. Tedy oficiálně soutěž ukončujeme 31. října 2019. Tím dnem je čtvrtek a hodina půlnoční. Hned prvního listopadu oznámíme vítěze zde, v tomto článku na jeho úplném konci, a elektronickou poštou o vítězství zpravíme samotného šťastlivce, který se před vánocemi může radovat z pochoutek vonících šťavnatým ovocem a smyslným kořením.

A to není všechno! V košíčku se vedle skleniček objeví i kalendář pro rok 2020 a malé psací překvapení.

Losování samotné bude vonět dálkami přímo subtropickými. Vítěze ze skleněné amfory, kde se o výhru uchází všichni soutěživí nadšenci, vylosujeme v kraji Emilia Romagna na italském poloostrově v čase putování za citrusy šťavnatými a výživnými stejně tak, jako horské bystřiny pramenící vysoko v zalesněných kopcích nad provoněnými plantážemi pomerančovníků.

Prolistujte naším aktuálním nabídkovým marmeládovým a džemovým menu a vyberte si z exkluzivních limitovaných edic.

Známe vítězku! Včerejší půlnocí skončila naše velká podzimní soutěž o dárkový koš plný našich sladkých skleniček. Nadílka takřka Ježíškovská. A těšit se z ní může paní Libuše, kterou jsme o výhře obeznámili elektronickou poštou. Dárkový koš doručíme dle vzájemné dohody. Děkujeme všem za účast.