Pomerančová marmeláda - připravujeme čerstvou edici

14.12.2021

Pomerančová marmeláda je momentálně vyprodaná. Prosíme o trpělivost, intenzivně pracujeme na jejím doplnění. Od pátku 17.12.2021 bude opět naskladněná v čerstvé, voňavé edici. Děkujeme za neustálou přízeň, lásku a vášeň k našim produktům.

S RADOSTÍ SDĚLUJEME, ŽE POMERANČOVÁ MARMELÁDA JE OPĚT NAVAŘENÁ. Do Vánoc ji rozhodně stihnete pořídit.

Od roku 2019, kdy si z anglické světové soutěže přivezla ZLATOU medaili, je nejprodávanějším a nejžádanějším výrobkem z celé citrusové nabídky. Voní jako čerstvě utržený pomeranč, má velmi svěží chuť a je jen lehounce nahořklá. Báječně chutná natřená na horkých vaflích či palačinkách, stejně tak si rozumí i se zrajícíci sýry.

Do Vánoc ji stihneme dárkově zabalit a odeslat, pod stromečkem ji tedy určitě rozbalíte, vy i vaši blízcí. Džemy z českého ovoce, které jsou vyprodané, pro vás opět připravíme v čase jejich sklizně, až se nám zase rozvoní na našich zahradách. Děkujeme za pochopení.

A pomerančovou marmošku připravíme, stejně jako náš druhý marmeládový bestseller - espresso pomeranč s višněmi a rumem -  v kolekci SNÍDAŇOVÁ MARMELÁDA, o kterou si hojně píšete. Jedna porce ve 40 gramech, zabalená v papírovém sáčku s přiloženou dřevěnou lžičkou. Stačí dokoupit jen croissant a kávu... Dokonalý set pro vaši dokonalou pracovní snídani. Vše od pátku 17. prosince 2021.