Novoroční džem Mandarinkový s Proseccem

01.01.2023

Dovolte i nám přivítat vás v novém roce 2023 a popřát vám stálé zdraví a tisíce radostných okamžiků se svými blízkými. Ať vám následujících 365 dní plní vytoužená přání a každý je bohatý výjimečností, láskou a laskavostí.

1. ledna se zrodila také naše letošní PRVNÍ marmeláda. Stejně jako PRVNÍ den let předešlých, tak i ten PRVNÍ roku 2023 jsme strávili v marmeládové kuchyni a připravili pro vás speciální NOVOROČNÍ kolekci z citrusových plodů. Minulý rok jsme vás překvapili marmeládou citronovou s hruškami, letos jsme vsadili na mandarinky svátečně vyladěné sektem.

Oslava Nového roku proběhla jak se patří. Se sklenkou vychlazeného Prosecca, která si namířila rovnou mezi ručně krájené šťavnaté citrusové plody. Obě ingredience si dokonale porozuměly, chuťově i vůní, a daly vzniknout marmeládové pochoutce jako stvořené pro pohodovou víkendovou snídani, při které vynikne hustě natřená na horkém toustu nebo čerstvě připravené palačince.

Pokud jste pod stromečkem objevili náš, v pořadí druhý, MARMELÁDOVÝ KALENDÁŘ-RECEPTÁŘ, pak si můžete tento mandarinkový skvost zkusit připravit sami. Budeme moc rádi, když nám dáte vědět, jak se vám džem povedl, jak chutnal a s čím jste si jej oblíbili servírovat. Děkujeme.

Čerstvě navařený a pečlivě naskladněný mandarinkový džem s Proseccem si můžete pořídit přímo na odkazu níže:

Celou naši aktuální nabídku džemů a marmelád najdete zde >> anebo proklikem na tlačítko tady: