Marmelády s čokoládou, v čerstvé kolekci pomeranče a mandarinky

01.10.2021

Víme, že je milujete. Minimálně stejně tolik, jako my. Marmelády s čokoládou jsou prostě IN. Děti jim říkají "ovocné nugety", dopěláci "návykový hřích".  Sklenička plná čerstvě zpracovaného ovoce doplněná vláčnou čokoládou té nejvyšší kvality. S vysokým podílem kakaa a #bez cukru. Prostě jen zpracované kakaové boby s trochou tuku (NE PALMOVÉHO!) do podoby úhledné tabulky, která pak lehce sklouzne k vybranému ovoci.

Nejlépe chutná... vám i nám s citrusy. Ale i naše stálice - čokoládové maliny - si našly své příznivce a jsou zbožňovány pro lehkost, vláčnost a nenapodobitelnou chuť.

Bronz a stříbro ze světové soutěže, nejprodávanější produkty loňských let a vášeň, kterou nemohou v sobě popřít. Citron s belgickou čokoládou a mandarinka s hořkou čokoládou - dvě vymazlené marmošky pro ještě vymazlenější den. Z vašich zpětných reakcí víme, jak chutnají nejvíce na vašich stolech.

S horkými, čerstvě připravenými palačinkami, kde teplo pokrmu dá prostor pro lehké tání čokolády a kousky ovoce vytvoří hravou mozaiku, chuťovou i tu aromatickou. Někteří měníte původem francouzskou delikatesu za jinou, neméně atraktivní, a tou jsou vafle. Nadýchané, s pořádnou dávkou marmelády s čokoládou a dozdobené čerstvým ovocem. Přesně tak, jak ji mají rádi i belgičané a francouzi.

U nás doma čokoládové marmelády přidáváme na tradiční bavorské vdolečky. Už tak lahodný sladký moučník dokáží posunout ještě o něco výše. Výtečně si sednou s odlehčenou zakysanou smetanou nebo našlehaným tvarohem.

K citronům a mandarinkám jsme letošní rok přidali ještě pomeranče. Marmeláda pomerančová s hořkou čokoládou je opět připravená dotvářet pohodovou atmosféru víkendových snídaňových stolů, ladit sladké dezerty nebo se nechávat mlsat jen tak na lžičku.

Všem, kteří netrpělivě čekají na madarinky s hořkou čokoládou, přinášíme skvělou zprávu. Jsou opět čerstvě navařené a připravené k odběru. V luxusních WECKovkách i dvouset gramových myREXkách. K mání jsou níže, pod jedním klikem na odkaz.