Marmeládový Valentýn

29.01.2021

Připravili jsme zamilované marmelády. K Valentýnu anebo jen tak, pro radost a vděčnost lásce. Dvě skleničky lahodného ovoce ve vláčné čokoládě. Maliny v hořké čokoládě a citron s bílou čokoládou.  Novinka v naší nabídce. Dokonalá kombinace, hebká jako samet a sladká tak akorát. Nazvali jsme jí zimní pohádka

Ona totiž přímo pohádkově chutná a barvou se podobá zimní stráni zapadané čerstvým sněhem. My jsme se už zamilovali. Do její lehce hořko-sladké chuti a vůně čerstvých citronů ponořených do hedvábně krémové čokolády prvotřídní kvality. Opět jsme sáhli po té nejlepší. 

Svátek zamilovaných a čokoláda s ovocem k sobě patří

Ani balení jsme neošidili! Obě skleničky jsou uložené na dřevité slámě v kartonové krabičce poseté květy růží. Jak se patří, s přiloženou dřevěnou lžičkou pro nedočkavé mlsaly, a drobným dárkem navrch. Pro ještě větší natěšení a neodolatelnost momentu překvapení. Od nás to ani jinak nejde. 

Máme radost, když zákazník září štěstím

Jednu zamilovanou Valentýnskou krabičku v dárkovém balení s překvapením navíc posíláme za 300,- Kč. Pro pořádek a upřesnění: 1 x 230 gramů čokoládových malin a 1 x 160 gramů citronů s bílou čokoládou, obě v luxusních WECKovkách. Dárek navrch! Z naší manufaktury. Kartonová krabička s květy růží, lžička z přírodního materiálu a saténová stuha.

VYPRODÁNO. Děkujeme pěkně za nákup a přejeme spoustu lásky a radosti (nejen) na Valentýna.

Hledáte stále vhodný dárek? Nejen k svátku zamilovaných? Vybírejte z naší stálé nabídky dárkových krabiček. Inspirujte se.

Zákazníci nakupují také >>