Marmeládové dárky (nejen) pod stromeček - dáme vám tipy, jak sladce překvapit

05.11.2021

Jedlé dárky jakéhokoliv druhu, složení, velikosti, počtu i chuti jsou čím dál populárnější. Sami je s nadšením pořizujeme a darujeme svým přátelům, rodině či kolegům v práci. Vždycky potěší a sklidí nemalé úspěchy.

Jsou vhodné k jakémukoliv výročí, svátku, narozeninám i jen tak, pro radost. V čase Vánočním se stávají čím dál větším hitem a nabídky jsou opravdu... velkolepé.

I my, v naší pošumavské manufaktuře, pro vás během celého roku připravujeme do dárkových balení to nejlepší, co nám zdejší příroda poskytuje a čím ji doplňuje ta exotická. Naučili jste nás balit na míru, na přání, dle své libosti, chuti a vášni k ovoci. Každý balíček je proto INDIVIDUÁLNÍ, sestavený přesně tak, jak si žádáte. A pokud přeci jen některá marmeládová edice ve skladu chybí, poradíme vám s výběrem některé další, která onu (momentálně) vyprodanou dokáže báječně suplovat.

Co kus, to originál. Velikostí, složením, chutí i obalem. Můžete si být jisti, že váš dárek je jedinečný a nikdo jiný stejný nedostane. A pokud přeci jen ano, pak jsou to opět balení připravená na požádání nebo ve velkých firemních kolekcích, kde je to dáno pokynem vedení společností.

Dárkové balení u nás pořídíte od drobnosti za 29,- Kč v podobě jednoporcové snídaňové marmošky, v papírovém sáčku, rovnou s přiloženou dřevěnou lžičkou, až po gigantické dárkové koše bez omezení počtu jakkoliv velikých skleniček.

Babičku, maminku, kamarádku či kolegyni jisto jistě potěší (nob)lesní borůvky, vášnivé maliny z naší zahrádky či zlatá pomerančová marmeláda a espresso pomerančová s višněmi a rumem.

Muže zase potěší mamrošky vyladěné kapkou vybraného destilátu. Nejžádanější se letošní rok stala další ze zlaté edice pomerančových - s becherovkou Unfiltered! Ke zrajícím sýrům se skvěle hodí červený rybíz na způsob "A la brusinky" s přívlastkovým Merlotem pozdní sběr s kořením hřebíčku, badyýnu a skořice.

Milovníci čokolády zase propadnou chuti ovoce s kvalitní čokoládou s vysokým podílem kakaa. Jednoznačně nejvyhledávanější jsou naše zahradní maliny lehce doplněné hořkou čokoškou švýcarské produkce nebo citron s pravou belgickou čokoládou.

Slané delikatesy ocení všichni, kteří si doma rádi připravují křupavé plněné bagetky, zapečené toasty či si maso z roštu chtějí zpestřit chutí cibule macerované v červeném víně. Cibuláda je skvělým doplňkem nejen k masitým pokrmům, ale i ke smaženému sýru či jako doplněk francouzského slaného koláče.

Krátkou inspiraci dárků, marmeládových kazet a dalších balení sladkých či slaných delikates si prohlédněte zde:

Veškerá DÁRKOVÁ BALENÍ balíme na počkání... u nás v manufaktuře, pošleme je poštovním kurýrem, přivezeme po kraji osobně, nebo si je můžete vyzvednout (po předešlé dohodě) ve Světě krásy a zdraví v Plzni.