Marmeláda z růžového grapefruitu třikrát jinak

18.03.2022

Představujeme vám naše tři marmeládové novinky vyrobené z čerstvých růžových grapefruitů. Jemně nakyslé s lehkou hořkostí a troškou přidaného cukru. Loňský rok jste si zamilovali grep s mexickou vanilkou, který jsme opět navařili a doplnili jím náš citrusový sortiment. Ze světové marmeládové soutěže si přivezl stříbrnou medaili a v několika svatebních kolekcích si zahrál hlavní roli.

Letošní sezónu jsme obohatili grepový sortiment o tři kousky. Jedna marmeláda je připravené pouze z čisté vyfiletované dužiny s troškou přidaného cukru. S každým soustem ochutnáváte sytou a plnou chuť a vůni čerstvého ovoce.

Druhá grapefruitová marmeláda je vyladěná šafránem. Opět jen čistá grepová dužina včetně čerstvě vymačkané šťávy, s maličkým množstvím cukru s pár nitkami aromatického koření pocházejícího z Íránu.

Posledním grepovým kouskem naší nabídky je marmeláda ochucená kapkou destilátu z modrého agáve. Ano, jedná se o Tequilu, jejíž jemná jantarová barva s výraznou chutí citrusů lehce doplňuje každou skleničku o nádech mexické exotiky. Momentálně je zcela vyprodána. V mezičase příprav marmeládových svatebních zakázek připravíme čerstvou kolekci.

První dvě marmelády jsme odeslali soutěžit. Počátkem ledna jsme je vyslali na dlouhou cestu do anglického Dalemainu, abychom zjistili, jak mezi dalšími tisíci soutěžních vzorků z celého světa obstojí. Netrpělivě jsme očekávali verdikt přísných porotců hodnotících celkový vzhled marmelády, barvu, vůni, konzistenci a nápad. A... obě si vedly přímo fantasticky! Marmeláda z růžového grapefruitu se šafránek získala ZLATOU medaili a čistý grep pak STŘÍBRNOU. Nejvyšší příčka mu utekla o pouhý půl bodík.

Omrknout a nakoupit je můžete pod níže uloženými odkazy >>

Představujeme ZLATOU marmeládovou šampionku z roku 2022: Růžový grapefruit & šafrán

Do rodiny světově oceněných marmelád přidáváme i STŘÍBRNOU favotitku vyrobenou jen z dužiny růžového grapefruitu

Pro letošní Velikonoční nadílku jsme připravili DÁRKOVÉ KRABIČKY s překvapením. Vybrané druhy jsou v akci 3+1 ZDARMA. A opět v limitované kolekci a do vyprodání zásob. Prohlédnout a pořídit si je můžete zde >>