Ze světové soutěže si letošní rok ZLATO přiváží Espresso pomeranč s višněmi a rumem

01.09.2021

Často se ptáte, jak a kde vznikají nápady na kombinace nebo jak se zrodí taková receptura na vítěznou marmeládu. Každý náš recept na výrobek je tak trochu originál s kouskem naší duše. Necháváme se inspirovat přírodou, chutěmi ovoce a vůní esencí, které jen zlehka podtrhují výsledek ve skleničkách.

Kombinace pomerančů, višní a Espresso rumu vznikla nadšeným sladěním chutí a vůní pro pár snoubenců, kteří se nemohli shodnout na výsledné svatební kolekci. On chtěl višně, co chutnají a voní po Karibiku, ona si přála citrusové plody, které ji připomínaly dny strávené na španělském pobřeží.

Když se spojují dva mladé životy, co se rozhodly kráčet společnou cestou vstříc svému osudu, PROČ NESPOJIT i oba druhy ovoce tak, aby v jedné skleničce byla vášeň pro chuť a přání obou novomanželů?

Zdařilá kolekce, co měla počáteční úspěch ve svatebních výslužkách, si přivezla letos v červnu ze světové marmeládové soutěže pořádané každoročně v anglickém Dalemainu plný počet bodů a ZLATOU MEDAILI jako známku vytříbené chuti a jedinečného ztvárnění marmelády.

Stala se naším MARMELÁDOVÝM BESTSELLEREM a vaší (nejen) snídaňovou radostí! Děkujeme za zájem o sladce oceněný produkt zlatem a s radostí hlásíme, že ČERSTVÁ EDICE JE OPĚT SKLADEM.

ZLATÁ MARMELÁDA ESPRESSO POMERANČ S VIŠNĚMI A RUMEM