Džemy bez cukru - rozšiřujeme pro vás nabídku #cukrfree stylu

30.07.2021

Každým dnem pro vás sklízíme čerstvé poldy naší zahrady a připravujeme z nich to nejlepší, co nám zdejší příroda a kraj nabízí. Loňský rok jste se zamilovali do našeho angreštového džemu. Byl také hned rozebraný, do poslední skleničky. Bílý i červený jsme spojili a vytvořili angreštový džem dvou barev. Letošní rok je opět naskladněný a opět nenávratně mizí. Džem vyrábíme pouze z našeho ovoce a víme, že je 100 % bez chemických postřiků. Proto je v omezeném množství a v limitované edici. Jako každou sezónu.

Ale... pro milovníky kyselých džemů a navíc (nejen) vyznavačů #cukrfree stylu jsme připravili limitovanou kolekci angreštu s červeným rybízem bez přidaného cukru. Jen lehce jsme oba kyselé plody vyladili cukrem březovým, tzv. xylitolem. Vyniká plná chuť ovoce, přirozeně nakyslého a ručně pasírovaného do krémové vláčné konzistence.

Vyprodáno. Děkujeme.

Džem z angreštu a červeného rybízu bez cukru

Druhým džemem připraveným bez přidaného cukru a ještě více v kyselejší podobě je džem z našeho černého rybízu. Pouze se 6 % přidaného březového cukru a 94 % ovocného podílu. Opět ručně pasírovaný, hustý, vláčný a s plnou chutí černorybízových bobulek.

Džem z černého rybízu bez cukru

Vyprodáno. Děkujeme.