Duben 2022: Velikonoce, marmeládové dárky a nová ocenění

23.03.2022

Milí vzácní přátelé, obchodní partneři a zákazníci, dovolte nám popřát vám Šťastné a veselé Velikonoce, bohatou pomlázku a spoustu radosti v každičkém okamžiku všedních i svátečních dnů. Děkujeme za vaši neustálou přízeň a marmeládovou lásku, kterou k našim produktům sdílíte společně s námi.

S nadšením vám oznamujeme, že i z letošní světové marmeládové soutěže přivážíme ZLATO a STŘÍBRO.

Vsadili jsme na osvědčenou klasiku a připravili opět několik nových citrusových kolekcí z pomerančů a růžových grapefruitů. Marmelády z těchto dvou ovocných druhů patří dlouhodobě k těm nejžádanějším, tudíž bylo nad míru jasné, co v lednových měsících marmeládový hrnec čeká.

Po loňském marmeládovém úspěchu s růžovým grepem a mexickou vanilkou jsme do grapefruitové rodinky přidali další tři kousky. Dva jsme odeslali hned počátkem roku soutěžit na anglické panství do Dalemainu a třetí byl na přání snoubenců připraven jako svatební edice. S jejich požehnáním můžeme připravit dle vyladěné receptury onu kolekci i pro další marmeládové nadšence.

Svatební individuální zakázky ladíme do příběhů a to nás neskutečně baví. Dává nám to smysl a snoubencům zase punc originality. Na svět přicházejí skleničky plné harmonických zážitků s tím nejlepším ovocem, které trh nebo naše vzácná lokalita nabízí.

Co kolekce, to magický příběh a jedinečná receptura připravená exkluzivně pro onen Velký den. Svatební svět je zkrátka prostor s neomezenou fantazií a vášní, do které se i nám daří zasazovat semínka lásky v podobě marmeládových skleniček.

Vznikl tak Manuál svatebních marmelád jako ucelený přehled těch nejdůležitějších informací, které snoubenci nebo jiní zainteresovaní ve svatbách potřebují do začátku vědět.

V tuto chvíli máme personalizované svatební marmeládové zakázky NAPLNĚNÉ do konce července 2022. Děkujeme za pochopení.

Ze světové marmeládové soutěže si ZLATOU medaili přiváží marmeláda "Růžový grapefruit & šafrán" s plným počtem bodového hodnocení. STŘÍBRO pak patří marmeládám:

  • z růžového grapefruitu bez kůry, v provedení čisté dužiny a čerstvé šťávy
  • pomerančové s ručně krájenou kůrou a velkou spoustou dužiny
  • pomerančové s květovým medem, která podruhé obhájila stříbrnou příčku
  • pomerančové se strouhaným zázvorem

A marmeládová novinka připravená z pomerančů s kapkou rumu Hefron se umístila na 4. místě s oceněním Certificate of Merrit.


Všechny naše šampionky roku 2022 jsou naskladněné a připravené potěšit nadšené gurmány citrusových marmelád.

Letošní Velikonoční dárkové krabičky naplněné našimi marmeládovými a džemovými produkty jsme pro vás nachystali v akci 3+1 zDARma. K dispozici jsou v omezeném množství v termínu od 18. března do 8. dubna anebo do vyprodání připravených zásob. Děkujeme za pochopení.

VYPRODÁNO. Děkujeme za neutuchající přízeň a lásku, kterou k marmoškám sdílíte společně s námi. Děkujeme.

Máme pro vás BONUSOVÉ překvapení: u oblíbeného džemu EXTRA speciálního Espresso švestkového s rumem jsme UPRAVILI VELIKONOČNÍ CENU. Soudek o obsahu 280 gramů stojí pouhých 50,- Kč a to v omezeném datu od 23. března do 8. dubna anebo do vyprodání skladových zásob. Tak neváhejte. Najdete jej pod odkazem níže >>


VELIKONOČNÍ PROVOZNÍ DOBA:

Objednávky přijaté v termínu od 11.4. do 22.4.2022 vyřídíme po tomto datu. Děkujeme za pochopení.

Dotazy, informace, zakázky a další spolupráci na nás směřujte v těchto dnech prosím pouze elektronickou cestou.

Informace o svatebních kolekcích: svatebni-marmelady@seznam.cz

Ostatní záležitosti: marmelady-dzemy@seznam.cz

DĚKUJEME.