Dárkové krabičky pro (ne)všední příležitost

23.10.2020

Darujte vášeň a lásku, neboť ony už od pradávna žaludkem procházejí. Potěší mysl, rozjasní duši a rozehrají vábivé symfonie v chuťových pohárcích. Řeč je o sladkých skleničkách, těch nejprodávanějších a nejvymazlenějších, které se za léto podařilo v manufaktuře vyčarovat. Hra čerstvého ovoce, trhaného v prosluněné zahrádce a dalších magických esencí nezbytných pro přípravu konečného sladkého pokladu, je nebezpečně návyková. Až tak, že jedna lžička NIKDY nestačí.

Slova nejednoho zákazníka a obchodního partnera vypovídají za vše. Laskavě řečená nebo s oddaností napsaná umí pohladit po duši a inspirovat k mnoha novým recepturám. Povzbudí i v dobách, kdy ještě dlouhé hodiny po půlnoci bloumáme v naší marmeládové kuchyni, víčka padají únavou a my kvapně dokončujeme zakázku, aby byla ráno včas u svého nového "pána".

Paní Jarko, jste prostě zlatá!!! Děkuji moc za odpověď, na voňavé skleničky se těším. Těšíme... Jak už jsem říkala: zeťák je prostě miluje. Možná jenom o trošku míň než moji dceru! ;-)  Vaše Helena

Nemůže být nic cennějšího, než-li radost v očích a uspokojení v srdcích těch z vás, kteří se k nám vracíte a nadšeně ochutnáváte sousto po soustu z toho, co pro vás s láskou a vášní nám samé chystáme.

Posílám pozdrav na krásnou Šumavu. S objednávkou jsem vůbec neváhala, budu se těšit na zásilku. A hlavně na angreštovou dvou barev, to je lahůdka! Ujíždím na dobré kávě, víně a teď přibyla vaše marmeláda. Z Vysočiny zdraví Marie 

Dobrý den, zatím jsem ochutnala první marmeládu z Vaší zásilky: pomeranč s rakytníkem a je opravdu úžasná! Jakmile vyjím a rozdám své "zásoby", určitě se k Vám vrátím! Děkuji a přeji příjemný den! Jana Z.

Jedna sklenička zkrátka a dobře nestačí. Tak jsme nachystali na mnohá přání rovnou celé dárkové kolekce, úhledně zabalené v papírové krabičce z tvrdého kartonu, vystlané dřevitou slámou, aby se skleničkám odpočívalo jako na obláčku. Pět kousků ovocného pokušení, které se zrodilo během bohaté letní sklizně z naší zahrádky, sadu a okolních pošumavských lesů. Dvě, tři, čtyři, pět nebo i více skleniček, sladkých tak akorát, aby se chutě vzájemně vyrovnaly, podpořily a vynikala čistá a ryzí chuť šťavnatých plodů.

Exkluzivní balení čtyř oblíbených výrobků ve WECKovkách, kdy si můžete vybrat varianty a poskládat si krabičku sami, dle svého vkusu, chuti a nálady, je připravené zde >> Fantazii a kreativitě se meze nekladou.

Pětice skleniček o celkovém obsahu od 720 do 920 gramů je vyskládaná v noblesním balení včetně lžičky z přírodního materiálu pro ty z vás, kdo rozbalí, nevydrží a hodlá okamžitě ochutnat. Inspiraci a propagaci najdete přímo tady >>

Dárkový set tří malých šestihranek, akorát tak pro labužnickou degustaci, udělá radost při jakékoliv příležitosti. Z lásky, pod stromeček, babičce a dědečkovi k výročí, kamarádce k povýšení... nebo jen tak, pro krásnější den. Každá sklenička je po 120 gramech s vysokým ovocným podílem a rozmanité náplně. Nezapomínáme na oblíbené karamelové jablíčko s vlašským ořechem, čokoládové maliny, červený rybíz v pasírované formě, ananas anebo naše šumavské borůvky. Dohledat je můžete také zde >>

Jedna WECKovka, co si pohodlně hoví na dřevité slámě, s degustační dřevěnou lžičkou, zabalená v papírové krabičce, s obalem z luxusního (vánočního) tylu.

Trefa přímo do středu terče. Potěší vaši milovanou - milovaného stejně tak, jako kolegu u protějšího stolu. Nebo ji darujte vašemu šéfovi. Tento okamžik mu bude už navždy připomínat vaši loajalitu a přátelství. A to se přece hodí vždycky, ne?

Vybírat můžete ovocné kompozice citrusové i z českého ovoce. Rovnou ve dvou velikostech. Klikněte na tlačítko, rozbalte nabídku a zvolte variantu, která je pro vás nejpřitažlivější.


Jsme připraveni i na větší či menší počty. Zabalíme po dvou nebo třech skleničkách, ale klidně i po deseti, stačí dát avízo.

Náš servis a služby jsou jako vždy komplexní. Když dárky, tak i rovnou se jmenovkami. Ať už doma nemáte žádné starosti. Vyřešíme vše za vás. Do posledního detailu. 

Chystáme ve spolupráci s mojí kamarádkou, obchodní partnerkou a ženou nevšedních inspirujících zájmů Pavlou Kavinovou z Klubu Donna exkluzivní marmeládovou kolekci pro klubové i neklubové členky. K mání bude co nevidět. Představí náš Klub v trochu jiné, ovocně voňavé dimenzi. Takové jedlé marmeládové dárkobraní před svátky vánočními. Tip, jak nadělit sobě, své mamince, přítelkyni, kolegyni nebo babičce slaďoučkou radost.