Chystáme dárky pro vítěze fotosoutěže #alejroku

31.01.2022

Už třetím rokem jsme hrdými partnery celorepublikové soutěže Alej roku pořádané organizací Arnika. Společně sdílíme stejnou vizi a sledujeme podobné cíle. A také rádi fotografujeme. Vše se točí okolo zdravé přírody, ochrany životního prostředí a záchrany alejí napříč celou naší vlasti.

Letošní vítězná Klokotská alej má velmi silný příběh, který je důkazem toho, jak hluboce a pozitivně může (ne)obyčejné stromořadí provázat člověka s přírodou.

My se moc rádi touláme kaštanovou alejí, kterou najdete u zámku Klenová. Od sýpky v podzámčí až ke kapli Svatého Felixe je cesta lemována mohutnými stromy jírovce, jejichž koruny se nad hlavami dotýkají a vytvářejí tak pomyslnou chrámovou klenbu. Procházka v každém ročním období má svůj půvab a magickou přitažlivost.

Naše dárkové sady džemů a marmelád spěchají udělat radost a potěšit vítězné fotografy, jejichž snímky uchvátili širokou veřejnost i odbornou porotu. Gratulujeme a darujeme... jednoduše z lásky.

Máte svou oblíbenou alej, která lemuje cesty, kterými se rádi brouzdáte? Nominujte ji na alej roku. Více informací na alejroku.cz.

vždyť krajina bez alejí je jako obraz bez rámu

V dárkových krabičkách jsou uloženy oceněné marmelády z pomerančů vyladěné hruškou se zlatou hruškovicí nebo Lemond Becherovkou a džemy se zlatou hvězdou Great Taste.

Omrkněte celou marmeládovou a džemovou nabídku. Máme spoustu citrusových novinek, s kůrou i bez kůry. S vysokým podílem ovoce a minimem přidaného cukru. Ještě celý únor platí akce: ke každé objednávce přidáváme snídaňovou skleničku citronu bez kůry s hruškou jako dárek. V cestovním kabelkovém balení, v papírovém sáčku s dřevěnou lžičkou.