Adventní čas pro překvapení a Vánoční marmeládové dárky

29.11.2022

Advent je časem jako stvořeným pro překvapení. A my ho máme pro vás připravené v záloze. Už je doma! Čertsvě vytištěný, stránky ještě voní tiskařskou barvou a také... novými recepty. Náš v pořadí již druhý kalendář - receptář z kuchyně Marmelády s duší Pošumaví pro rok 2023 v ideálním formátu A4. Po uplynutí doby jeho platnosti vám zůstane v podobě barevného sešitu s recepty na skvělé domácí zavařeniny a vždy po ruce.

S úctou jsme jej pokřtili a spolu s Vánočním poselstvím odesíláme do vašich domovů společně s Dárkovou krabičkou. Celá sada je v limitované kolekci a už nyní nám pomaličku mizí z pultíku. 

VYPRODÁNO. DĚKUJEME.

Jak vypadá uvnitř? Každý list - jeden měsíc - jeden recept na zavařeninu z ovoce/zeleniny, které jsou dostupné v týž čas na zahradě, trhu či na pultech obchodů. Naučíte se spolu s námi Novoroční mandarinkovou marmeládu se sektem, na Valentýna přichystáte úžasný džem s magickým kořením, které je svými účinky známé jako afrodiziakum. K Velikonocům navaříme společně sváteční karamelová jablíčka pro koledníky, v létě zase zpracujeme perly jižní Moravy a na podzim se dáme do vaření vítězné Regionální potraviny z hrušek a medu.

Recepty jsme pečlivě vybírali z našich osvědčených a vámi prověřených produktů. Máme několik novinek, které můžete vyzkoušet sami anebo si je pořídit v průběhu příštího roku. Už teď víte, že letošní Novoroční bude z mandarinek. Loňská byla citronová s hruškami, skutečně navařená v První den nového roku. Pojali jsme jej trochu netradičně slavnostně, v marmeládové kuchyni ve společnosti ovocných plodů.

Jak praví staré české pořekadlo: Jak na Nový rok, tak po celý rok. Tradice se držíme již léta a po dalších 364 dnů máme stále napilno.

A jak je to s Marmeládovými dárky?  Některé kolekce jsou již vyprodány. Jiné stále doplňujeme a připravujeme nové. Vše se děje v závislosti na krabičkách, do kterých vám produkty balíme. Mnohdy čekáme na doručení od dodavatelů více než týden. A jak se Vánoce blíží, doba se stále prodlužuje. Děkujeme za trpělivost a věříme, že najdete inspiraci z těch dosavadních. Aktuální nabídku Dárkových sad a setů najdete zde >>

Letošní předvánoční čas očekávejte ve vašem balíčku trochu jiné překvapení. Vy, co jste si své zásilky již rozbalili, víte... není tak úplně marmeládové, ale je také z naší zahrady. Křupavé, voňavé a na pečení a zdobení cukroví jako dělané. Ručně sbírané, ručně loupané a ručně balené. Prostě 100 % hand made.

Přejeme vám všem pohodový čas Adventu a těšíme se na vás on-line, na živo, v naší provozovně anebo v kavárně u výtečného Cappuccina. K celé naší aktuální nabídce se dostanete klikem na tlačítko níže. Děkujeme.