Inspirace z Pošumaví

aneb DENÍK Marmeládové říše

Stáhněte si aktuální nabídku našich sladkých skleniček. Získáte ucelený přehled toho nejlepšího ovoce, které jsme pro vás nasbírali v lesích, hájích, naší zahradě i sadu, přivezli z dalekých prosluněných plantáží a z něho pak navařili marmelády a džemy.

Čtěte pravidelnou dávku inspirace z Pošumaví. Dozvíte se nejnovější a nejžhavější aktuality z dění v naší dílně, zahradě a přírodě pod vrchem Želiv. Neunikne vám žádná informace o čerstvě navařených edicích sladkých skleniček, ani to, kam se chystáme a co pro vás právě tvoříme.


Pokračujte ve četní NÍŽE >>>

Marmeláda s duší Pošumaví a její příběhy (ne)obyčejného života


Nový rok jsme začali svatebně...

Nový rok, nové začátky, nová dekáda, nová inspirace a hlavně nová chuť tvořit. Máme pro vás dvanáct novinek. Fakt vymazlených. Prozatím jsou internetovým stránkám skryty, ale ti, kdo k nám zavítají, si je mohou rovnou odnést s sebou. Napovím snad jen tolik, že jsou všechny citrusové. Slaďoučké, plné šťávy, dužiny a měkkoučké kůry. 

Veletržní návštěvníci měli možnost je ochutnat a zakoupit na největším svatebním veletrhu na Jihu Čech, jehož jsme byli součástí. Tímto děkujeme báječným pořadatelkám Markétě a Pavle za vřelé pozvání a věříme, že jsme svou účastí mohli alespoň trochu přispět ke slavnostní atmosféře točící se kolem natěšených nevěst a jejich drahých netrpělivých poloviček.

Nahlédněte koutkem oka do naší svatební galerie a přičichněte alespoň takto na dálku ke sladké atmosféře provoněné vším, co k pořádné veselce patří.

Právě připravujeme jednu zimní... výslužky a jmenovky na svatební tabuli. Moderní, netradiční a plné překvapení. Na přání: čokoládová mandarinka, voňavá svěží Klementinkou a vláčná čokoládou, cukrfree se 75 % kakaa.


Historické deníky marmeládové říše

(NE)OBYČEJNÉ OKAMŽIKY ROKU 2019

(NE)OBYČEJNÉ OKAMŽIKY ROKU 2018